Як купити домашню тварину.

Що може бути простіше, ніж купити домашнє тварина . Вибір величезний, пропозицій - маса, причому вельми привабливих. Вибирай, плати і радій спілкуванню з новим членом сім'ї. Ви дійсно так думаєте? Тоді ви не застраховані від безлічі різноманітних неприємних сюрпризів.
Інструкція
1
Перш ніж зупинити свій вибір на тому чи іншому тварину, соразмерьте свої бажання і свої можливості. Навіть сама невибаглива черепаха вимагає уваги та догляду. Що вже говорити про собак службових порід або довгошерстих кішок. Перші потребують тривалих активних прогулянках, другий необхідний ретельний догляд за шерстю.
2
Подивіться на навколишнє оточення. Чи готові ви пожертвувати дорогими шпалерами, оббивкою меблів, новим килимом? Будь-яке тварина , що не міститься в замкнутому просторі типу клітини або акваріума, здатне безнадійно зіпсувати милі серцю інтер'єрні вишукування.
3
Якщо ви налаштовані рішуче, почитайте довідники, порадьтеся з власниками подібних тварин і переконайтеся, що ви зможете забезпечити необхідний догляд. Чи готові ви раз на тиждень проводити чистку акваріума з усіма супутніми заходами? Чи будете ви відвідувати груммера тричі на місяць, щоб шерсть вашого вихованця виглядала достойно? Чи будете ви розводити мушок-дрозофіл, щоб нагодувати особливо цінних рибок? Домашні тварини доставляють багато клопоту, і краще заздалегідь дізнатися про всі труднощі, ніж пізніше позбавлятися від тварини.
4
Купити вихованця можна цілком вдало і на ринку, і за оголошеннями в газеті, і через інтернет. Умова тільки одне - забирайте тварина з його будинку. Навіть якщо ви вибрали кошеня на пташиному ринку, домовтеся з продавцем, що зайдете до нього додому пізніше. Це дасть вам можливість побачити, в яких умовах живе ваш майбутній улюбленець, поспостерігати за ним в природній обстановці, побачити батьків і просто спокійно поспілкуватися з господарем і краще дізнатися про особливості змісту.
5
Господар, по-справжньому любить своїх тварин, буде тільки радий познайомитися з вами ближче, адже йому не все одно, в чиї дбайливі руки потрапить його малюк.
6
Перед тим як зупинити свій вибір, порадьтеся з ветеринаром або почитайте довідники. Вам необхідно знати, на які ознаки варто звернути увагу, щоб не купити хворе тварина . Необізнаній людині важко розібратися в особливостях зовнішності папуг, красноухих черепах або тропічних ящірок. Якщо є можливість, запросіть фахівця з собою, коли будете вибирати тварина .
7
Уточніть, чи потрібна вашій майбутній вихованцеві пара, а також як швидко відбувається розмноження. Це дуже важливо, якщо у вас обмежені територіальні можливості і якщо ви не готові регулярно займатися прибудований новонароджених.
8
Загальні рекомендації при виборі волохатого друга однакові. Молоде тварина має бути активним, рухливим, вгодованим. Огляньте вушка, щоб у них не було расчесов, роздратування, бруду і рясних виділень. Носик і оченята повинні бути чистими. Чи не погребуйте, загляньте під хвіст. Однією з ознак кишкової інфекції є роздратування і почервоніння шкіри в ділянці анального отвору. Проведіть пальцем проти шерстки, шкіра повинна бути чистою, без расчесов, шкірних захворювань. Шерсть повинна бути блискучою і густий.
Зверніть увагу
Чим більше екзотичну тварину ви хочете завести, тим складніше вам буде знайти необхідне для догляду обладнання та компетентного ветеринарного лікаря.