Як оформити акваріум без рибок.

Декоративний акваріум в будинку служить не тільки стильним і модним елементом інтер'єру, але і є джерелом позитивних емоцій і релаксації. Адже так приємно розслабляє споглядання води і підводного світу. Тому дуже важливо грамотно оформити і розташувати ваш акваріум .
Вам знадобиться
  • - вода;
  • - грунт;
  • - рослини;
  • - елементи прикраси: іграшки, башточки, черепашки та інше.
Інструкція
1
Виберіть правильне розташування акваріум а. Це має бути місце в кімнаті, яке не освітлюється прямими сонячними променями. На яскравому світлі дуже швидко розростаються водорості. При цьому виберіть таке місце, де вам зручно буде сидіти, і милуватися підводним світом, створеним вашими руками.
2
Купіть в зоомагазині спеціальний грунт. Його роль, в основному, декоративна. Перед тим як поміщати його в акваріум , ретельно промийте під проточною водою. Також принесіть додому грунт, взятий з чистої річки або струмка. Природний грунт просто необхідний для життя водоростей та інших підводних рослин, будучи харчуванням їх кореневої системи. Цей грунт не тільки промийте, але і прокип'ятіть. Підготовлений природний грунт насипте на дно акваріум а. Зверху додайте покупної грунт, розподіливши його тонким шаром. Тим самим ви облаштуєте і прикрасите дно акваріум а.
3
Тепер займіться камінчиками і дерев'яними корчами. Камені прокип'ятіть. А корчі, які також послужать прикрасою вашого акваріум а завдяки своїй химерної формі, просто обдайте окропом. При бажанні ви можете придбати пластикові корчі, декоровані під дерево. Розташуйте камені і корчі в акваріум е поверх грунту.
4
Розподіліть в акваріум е ті підводні іграшки, які припали вам до смаку. Це можуть бути башточки, замки, гротікі. Або створіть ілюзію затонулого піратського корабля з коштовностями. Для цього занурте кораблик з ниткою штучних перлів.
5
Заповніть акваріум холодною водою, використовуючи шланг. Намагайтеся не розмити грунт. Для цього скористайтеся насадкою для душа.
6
Тепер можете приступити до оформлення акваріум а рослинами. Низькорослі рослини висаджуйте до передньої стінки, високі - на дальньому плані. Можете зробити обрамлення з водоростей для деяких підводних іграшок.
Зверніть увагу
Щоб після всіх старань вода в акваріумі НЕ помутніла, перевірте на самому початку, чи добре ви промили грунт. Для цього велику скляну банку заповніть на чверть чистою водою, всипте дві жмені грунту, і спостерігайте. Якщо вода в банці стала каламутною, значить, грунт необхідно промити ще раз. Не полінуйтеся знову провести перевірку. Інакше всі праці з оформлення акваріума виявляться марними, і вам доведеться всю роботу проробити заново.
Корисна порада
Акваріум, заповнений рослинами, добре освітлювати підвісним світильником. Завдяки цьому всі елементи підводного світу будуть добре видні, і акваріум виглядатиме ошатним елементом вашого інтер'єру. І ваша кімната наповниться теплим світлом.