Як повісити балдахін над ліжком. на що вішати балдахін для дорослого ліжка.

Історично балдахін був необхідний як захист від протягів і цікавих поглядів. На спеціальному карнизі або колонах підвішувалася тканина, яка багате драпірувалася і служила додатковим прикрасою. Зараз балдахін виконує тільки останню функцію. Його головна роль в сучасному інтер'єрі - незвичайна прикраса спальні. За допомогою балдахін а можна додати будь колорит самому інтимному приміщенню в будинку.
Вам знадобиться
  • - дриль або перфоратор;
  • - будівельний рівень;
  • - пластиковий напівкруглий карниз;
  • - рулетка;
  • - помічник ;
  • - драбина.
Інструкція
1
Виберіть тканину. Залежно від її виду ви будете підбирати тип кріплення балдахін а. Чим важче тканина, тим більше масивним і міцним повинен бути кріплення каркаса для нього. Найчастіше для виготовлення балдахін ов вибираються тканини-компаньйони, близькі за забарвленням тканини, з якої виготовлені решта текстильні елементи спальні: покривало, штори, декоративні подушки.
2
Найпростіший спосіб закріпити балдахін - купити спеціальний карниз. В магазинах продаються готові моделі, які кріпляться прямо до стелі. Залежно від моделі ви можете вибрати як однорядний, так і дворядний карниз.
3
Орієнтиром для установки балдахін а буде розміщення вашого ліжка. Запам'ятайте, що, повісивши балдахін , ви вже не зможете запросто переставити ліжко, куди вам захочеться. За допомогою будівельного рівня зробіть на стелі мітки, відповідні краях ліжка.
4
Відсуньте ліжко, щоб вона не заважала подальшим роботам. На стелі між бічними мітками знайдіть середину і проведіть від неї перпендикулярну до стіни лінію.
5
На полукруглом карнизі відзначте середину і вставте її з центральною міткою на стелі. Зрушуйте балдахін до стіни уздовж центральної лінії, щоб кінці карниза були щільно притиснуті до стіни.
6
На цьому етапі вам по придається помічник. Одна людина має нерухомо утримувати карниз, а другий в цей час олівцем повинен розмітити місця кріплення. Відкладіть карниз.
7
Якщо ви хочете, щоб на балдахін е був використаний фіксований ламбрекен, приклейте до його зовнішній стороні стрічку-велкро. М'який ламбрекен можна повісити на зовнішній трек карниза.
8
Зробіть за допомогою дрилі отвори в стелі і щільно вставте в них дюбелі. Утримуючи карниз, прикріпіть його до стелі за допомогою саморізів.
9
Залежно від моделі балдахін а і, при необхідності, з боків ліжка угвинтите в стіну тримачі для подхватов. Використовуйте для цього дриль. Дюбелі відповідного розміру зазвичай входять в комплект кріплення для держателів.
10
Навісьте на гачки готові штори, а до стрічки велкро прикріпіть ламбрекен. Встановіть на місце ліжко, розправте полог балдахін а, заправте кінці полога в підхоплення.
Корисна порада
Іноді в комплект завіс для балдахіна входить задня штора. Вона закриває стіну в узголів'ї ліжка і щільно до неї прилягає. В такому випадку вам знадобиться відрізок прямого однорядного карниза довжиною рівний відстані між кінцями напівкруглого елемента. Він кріпиться до стелі аналогічним чином.