Як підвищити продажі в умовах кризи.

У важкі часи люди не схильні нерозважливо витрачати гроші заради отримання задоволення від процесу шопінгу. Щоб підвищити продажу , треба переконати потенційних покупців, що саме в кризу товар найпотрібніша. Для таких слів треба мати вагомі підстави, щоб не стати обманщиком.
Інструкція
1
Складіть список нових проблем, з якими клієнти зіткнулися під час кризи. Зверніть увагу на проблеми трьох типів: страх, відсутність резервів і пошук гуру. Страх нагадує зубний біль - потрібне швидке визволення. Тому в складні часи людей приваблюють можливості, пов'язані зі словом «швидко». Відсутність резервів робить людей вразливими, і вони починають забивати кладовки тим, що є на ринку. Невпевненість у завтрашньому дні змушує шукати гуру, на думку яких можна спертися. Прислухайтеся до розмов - в них відбиваються кризові проблеми. Це гарячі теми, які треба заносити в список для подальшого аналізу.
2
Навпроти кожного пункту напишіть, яким чином наявний продукт може вирішити проблему. Треба прокласти місток між природним станом покупців, викликаним кризою, і тим, що можете запропонувати. Не думайте, що покупці самі здогадаються, чому товар потрібен саме зараз, сумлінно зробіть цю частину роботи. Треба прийти до людей з готовими рішеннями, співзвучними поточну обстановку. Виглядати це може приблизно так: «Люди не знають, чи будуть завтра отримувати зарплату. Поки є гроші, треба зробити запас мила на рік вперед і жити спокійно, навіть якщо почнуться затримки по зарплаті ».
3
Для кожного рішення придумайте акцію, яка відобразить вигоди від придбання товару. Важливо знайти підходящі слова, щоб зрозумілою мовою донести ідею до емоційної натовпу. Зробіть криза союзником, ніби готувалися до цього часу. Підкреслюйте поточні проблеми і обіцяйте вихід. Акція може звучати так: «У цьому магазині покупці спокійні під час кризи. Вони роблять важливі запаси і отримують антикризову знижку ».
4
Знайдіть місця, де у великій кількості присутні люди, що мають їх знайдено. Це не обов'язково великі міські площі, на яких збираються потенційні покупці. Шукайте газети, які вони читають, звичайні місця їх знаходження в інтернеті і т.д. Тут потрібна ретельна робота: чим більше виявите місць скупчення потрібних людей, тим більше шансів потрапити їм на очі.
5
Проведіть в перспективних місцях рекламну кампанію, щоб привернути увагу клієнтів до цікавих акціях. Гарна підготовка, зроблена на попередніх кроках, забезпечить ефективність рекламних вкладень.