Як тестувати процесор.

Для перевірки працездатності і продуктивності комплектуючих комп'ютера існує безліч тестів. Є вузькоспеціалізовані тести, є тести для аналізу комп'ютера цілком. Деякі з них платні, деякі - доступні для вільного скачування.
Вам знадобиться
  • - програма CPU Tester Pro.
Інструкція
1
Визначтеся, як саме ви хочете тестувати процесор . Якщо вас цікавить процесор як самостійний компонент комп'ютера, використовуйте тести Atomic CPU Test, BencHMax, BurnMax, CPUBENCH та інші. Не варто використовувати занадто старі програми, так як в них може не бути інформації про процесор е, який стоїть на вашому комп'ютері.
2
Завантажте CPU Tester Pro, якщо ви хочете протестувати продуктивність комп'ютера цілком, а також процесор в поєднанні з іншими основними комплектуючими, тобто оперативної пам'яттю, чіпсетом материнської плати. Встановіть програму на вінчестер. Запустіть виконуваний інсталяційний модуль. Виконайте послідовно всі кроки, пропоновані майстром установки програми.
3
В розділі Diagnostic відображається основний список модулів тесту. Щоб почати основне тестування, натисніть на кнопку Run Test. В процесі тестування буде відображатися продуктивність процесор а в процентах, а також час закінчення тесту. Щоб провести випробування комплектуючих в режимі «стресу», зайдіть в розділ Burn-in. Дані тести призначені для виявлення дефектів в роботі процесор а і оперативної пам'яті. Щоб запустити тест, натисніть на кнопку Run CPU Burn-in або Run Memory Burn-in.
4
В розділі Benchmark представлено близько 50 різних синтетичних тестів. Щоб запустити даний розділ на виконання, натисніть на кнопку Run Benchmark. Зверніть увагу на розділи System Info, які виводять докладну інформацію про систему, а також Hot CPU Tester. У даній програмі є підтримка процесор ов останніх моделей. Програма може оновлюватися через інтернет, проте для цього на персональному комп'ютері має бути активне з'єднання і нормальна швидкість для завантаження.