Як прикрашати торт трояндочками. Як робити розочки на тортах.

Торт домашнього приготування перетворитися на справжній шедевр, якщо його прикрасити трояндочками. Чаювання з такою випічкою принесе не тільки гастрономічне задоволення, а й естетичну насолоду.
Вам знадобиться
  • Трояндочки з мастики:
  • цукрова пудра - 1-1,5 ст;
  • маршмеллоу - 100 г;
  • лимонний сік - 1ст. л.
  • Трояндочки з масляного крему:
  • вершкове масло - 200 г;
  • згущене молоко - 200 г.
Інструкція
1
Трояндочки з мастікіВозьміте маршмеллоу білого кольору, додайте в нього лимонний сік, покладіть в ємність для мікрохвильовки і поставте в піч на півхвилини. В розтануло маршмеллоу додайте цукрову пудру і місите доти, поки не утвориться густа однорідна маса.
2
Викладіть масу на стіл, розділіть її на дві частини. В одну частину додайте невелику кількість харчового барвника зеленого кольору, пам'ятайте мастику, щоб барвник розподілився. Обидві частини мастики загорніть в плівку і приберіть в холодильник на півгодини.
3
Вийміть білу мастику після закінчення часу, щоб формувати з неї трояндочки. Приступайте до роботи наступним чином: відірвіть трохи мастики, сформуйте з неї невеликий конус, він послужить підставою квітки. Насадите конус на шпажку і відкладіть в сторону для підсихання.
4
Розкачайте з залишилася мастики тонкий пласт, виріжте невеликі кружечки за допомогою форми. Розкачайте кожен кружечок за допомогою гладкого олівця. Візьміть один тонкий кружечок (пелюстка) і змочіть його підставу водою, а потім прикріпіть до конусу на шпазі. Наступний пелюстка прикріпіть таким же чином з протилежного боку від цього. Таким же чином прикріпіть ще кілька пелюсток, поки не вийде трояндочка.
5
Розкачайте в тонкий пласт зелену мастику, виріжте з неї фігурки у вигляді крапель. Злегка розкачайте кожну краплю, тупим боком ножа на кожному листку зробіть прожилки. Змочуючи листики водою, прикріпіть їх до троянди.
6
Трояндочки з масляного кремаВзбейте згущене молоко і масло в щільний крем. З бісквіту виріжте кубик, насадите його на вилку. Бісквіт - це основа для трояндочки. Наносите на неї пелюстки з кондитерського мішка, використовуючи спеціальну насадку. Величина квітки залежить від кількості пелюсток. Готову трояндочку акуратно зніміть з вилки і прикрасьте торт.