Як зменшити витрату бензину на "Ниві".

Одним з найпопулярніших позашляховиків вітчизняного виробництва є Нива. Цей автомобіль здатний долати значні перешкоди. Приємно дивує його невисока вартість і практичність. Однак майже кожного власника Ниви цікавить питання - як можна зменшити витрата палива.
Вам знадобиться
  • - комплект датчиків тиску шин;
  • - нова програма для перепрошивки;
  • - нові запчастини для ремонту підвіски.
Інструкція
1
Звільніть ваш автомобіль від зайвого вантажу. Нива - дуже простора машина з великим багажником. Тому з часом може зібратися чимала кількість непотрібних речей. Вони не заважають комфортно пересуватися, однак створюють надлишкову вагу. Чим більше важить автомобіль, тим більше потужності доводиться розвивати двигуну, тобто з'являється пере витрата палива. Намагайтеся не возити постійно з собою мішки з картоплею або комплекти старої гуми. Слідкуйте за кліренсом вашого автомобіля. Зменшення кліренсу може свідчити про несправність підвіски, яку необхідно полагодити в найкоротші терміни.
2
Слідкуйте за тиском у шинах. Дуже часто спущені шини є прямою причиною пере витрата а палива. Вся справа полягає в тому, що двигуну доводиться витрачати потужність не тільки на те, щоб зрушити машину з місця, але і подолати опір спущених шин. Тому витрата палива починає різко зростати. Необхідно перед кожною поїздкою перевіряти тиск в шинах. Щоб не бігати щоразу з насосом, придбайте і встановіть комплект датчиків тиску. Вони легко встановлюються на місце ковпачків і дозволяють постійно бачити на екрані маленького монітора тиск повітря в кожній шині.
3
Спробуйте змінити манеру водіння. Намагайтеся їздити на прямих передачах. Не перевищуйте максимально дозволену швидкість руху. Постарайтеся гальмувати автомобіль за допомогою включення понижувальної передачі. Якщо ви зміните стиль водіння, то помітите, як витрата палива помітно знизиться.
4
Встановіть нову програму управління двигуном, тобто залийте в мізки автомобіля нову прошивку. Цей спосіб підходить тільки для інжекторного варіанту Ниви. Він хороший тим, що дозволяє підібрати максимально зручний вам співвідношення за критеріями витрата і потужність. Якщо ви хочете отримати мінімальний витрата , то доведеться пожертвувати потужністю. Перепрошивку електронного блоку управління краще всього довірити фахівцям.