Як вибрати більярдний кий.

Вартість більярдного кия залежить від таких факторів, як технологія виробництва, вживані матеріали і наявність в ньому різних прикрас і поліпшень. Перед покупкою вирішите для себе, для яких цілей вам потрібен кий : для ігор в клубі або для професійних занять більярдом. У другому випадку вам, швидше за все, необхідно буде вибрати дорожчу і якісну модель.
Інструкція
1
Вивчіть інформацію про те, яка модель кия найкраще підійде для обраного вами виду більярдної гри. Наприклад, для «Російської піраміди» рекомендується вибирати найпоширенішу, класичну модель кия, що носить назву «Венс кий стиль». Модель «Павутина» відрізняється незвичайним малюнком, а «Корона» знаменита своїм складним візерунком з комбінаціями з цінних порід деревини.
2
Зверніть увагу на те, що породи деревини, з яких виготовляється кий , мають різну вагу, який визначає його жорсткість. У класичних киях основним чинником, що впливає на ціну, є саме матеріал. Бюджетним варіантом, підходящим для новачків, буде кий , виготовлений з Раміна. Кий з граба відрізняється невисокою ціною, хорошою гнучкістю і пружністю. Ціна інкрустованих моделей складається з вартості деревини і різних «наворотів» в кі.
3
Визначтеся з формою і геометричними параметрами кия. Найбільш зручною для прицілювання по кулі вважається «приталені форма», при якій ударна частина кия, що має практично рівний циліндр, плавно переходить в п'ятку по складній траєкторії. На недорогих цільних киях часто застосовується перетин «морквина», що має пряму лінію. Форма «бочонок» популярна в іноземних виробників.
4
не довіряйте тільки лише «гучній» імені виробника. Перевірте прямолінійність кия, якість склеєних поверхонь, симетрію і стикування інкрустацій і малюнків. Огляньте кий на предмет ремонтних стиків, тріщин і сучків. Зробіть пробний удар, щоб відчути як кий «лежить» у вашій руці.
5
Покладіть кий на стіл для більярда таким чином, щоб рукав турніка лежав на борту столу, а наконечник шафта - на столі. Прокотите кий в такому положенні. При цьому ви не повинні відчути нерівностей і кривизни.