Як зареєструвати кодек.

Нерідко при запуску того чи іншого медіафайлу на комп'ютері з'являється діалогове вікно, що пропонує пошук програмного забезпечення в інтернеті, оскільки на комп'ютері немає підходящого. Це пов'язано з тим, що у вашій системі немає необхідних кодеків для його відтворення.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Виберіть для вашого комп'ютера програму набору кодеків і програвач для медіафайлів різних форматів. Це можуть бути програми на кшталт K-Lite Codec Pack (http://www.codecguide.com/download_kl.htm), DivX Codec Pack (http://www.divx.com/en/software/divx-plus/codec- pack), пакет утиліт для виконання завдань з медіа Nero (http://www.nero.com/rus/) і так далі. Ознайомтеся з функціоналом кожної з них і схожих на них програм і виберіть для установки на свій комп'ютер підходяще під ваші завдання програмне забезпечення.
2
Після завантаження обраної вами програми виконайте установку, слідуючи вказівкам пункту меню інсталятора. Коли система запропонує варіанти встановлюваних на ваш комп'ютер кодеків для підтримки тих чи інших форматів медіафайлів, по можливості виберіть всі можливі пункти.
3
Виконайте асоціації файлів, зареєстрованих в системі, для відкриття їх обраної вами програмою в одному з етапів установки, після чого запуск файлу того чи іншого розширення буде проводитися відповідно до вашим вибором. Програма автоматично пропише кодеки до реєстру вашої операційної системи, і по закінченні процедури інсталяції запропонує перезавантажити комп'ютер.
4
Якщо надалі ви захочете поміняти програму для відкриття того чи іншого файлу, переконайтеся, що нова програма підтримує відтворення файлів даного розширення. Після цього клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт "Відкрити за допомогою ..».
5
У вікні натисніть кнопку «Огляд» і вкажіть шлях до exe-файлу необхідної програми в системній директорії Program Files. Якщо потрібна програма присутній у списку. Цього робити не потрібно. Просто ви беріть її і відзначте прапорцем параметр «Використовувати для відкриття файлів такого типу» і натисніть OK.
Зверніть увагу
Установка декількох кодек-паків на ваш комп'ютер може привести до конфлікту.
Корисна порада
Завантажуйте повні та оновлені версії наборів кодеків.