Як ловити рибу з човна.

В місцях водойм з пологими берегами ловля в проводку стає дуже скрутній. В такому випадку просто необхідна човен, яку зазвичай ставлять поперек течії води. Рибна ловля с човна дає широкі можливості, можна вибрати найкраще місце: очерети - для лову щуки спінінгом, або тиху заводь для красноперки, а може течія - для пошуку спритного окуня. Так як же правильно ловити рибу з човна ?
Інструкція
1
Після того як ви вибрали підходяще місце для риболовлі, встановіть дві вішки, вони будуть виконувати такі функції: за них буде чіплятися човен, якщо ви рибалите на водоймі з відчутним течією; вони будуть вказувати на місце риболовлі (повинні бути помітні здалеку); на вешках встановіть прикорм.
2
Для того щоб під час риболовлі риба постійно перебувала на місці лову, її необхідно постійно підгодовувати, періодично додаючи або змінюючи корм. В цьому випадку вона звикне до годівниці і вам буде забезпечений хороший улов. Але не варто рибу перегодовувати, тобто погодуєте спочатку, потім зробіть перерву на кілька днів, посадивши її на голодний пайок.
3
Під час риболовлі клювання може змінюватися, тому варто поекспериментувати: змініть наживку, налаштуйте глибину, приберіть прикорм. Але прикорм ні в якому разі не повинен бути за смаковими якостями привабливіше самої наживки, яка знаходиться на гачку. Інакше риба просто ігноруватиме приманку.
4
Човен повинна бути стійкою і зручною, бажано, щоб вона була великих розмірів, щоб можна було по ній спокійно пересуватися і розмістити в ній всі необхідні речі: садок, снасті та ін. Все гострі кути, болти і виступи закрийте щільним матеріалом, щоб уникнути зачепів і сплутування гачків.
5
Найголовніша умова, яка повинна беззаперечно виконуватися на рибалці - абсолютна тиша. Тому постарайтеся не шуміти і не стукати, поводьтеся спокійно - не лякайтеся рибу. Оптимальна кількість вудок - дві. Насаджують на них різні наживки, тоді з'явиться можливість вудити різну рибу.
6
Якщо ви ловите рибу на мілководді або в стоячій воді, поплавок і грузило можуть бути невеликого розміру, а вудлище повинно бути довгим, яким зручно рибалити з корми човна . Так буде набагато зручніше діставати вудку і класти її по всій довжині човна . Якщо ж ви рибалите на глибині при сильній течії, вудка в цьому випадку повинна бути короткою - 50-70 сантиметрів. Її буде простіше діставати з води під час підсічки.
7
Якщо сильна течія, розміщуйте човен поперек. Вудки закидають з борту човна . Під час нічного лову або при сильному тумані візьміть з собою хороший ліхтар. Завдяки йому ви зможете подавати світлові сигнали, що йдуть назустріч човнам і судам. Включайте його і в тому випадку, якщо чути звук наближається судна. Розмахуючи ним круговими рухами, ви дасте сигнал про те, що тут знаходиться човен.