Як змінити текст в комп'ютері.

Для тих, хто щодня працює за комп'ютером, дуже важливі настройки тексту , в тому числі, розмір і тип шрифту. У різних браузерах і текстових редакторах є способи встановлювати шрифти за бажанням користувача.
Інструкція
1
Міняти розміри шрифту «Робочого столу» в Windows XP можна в «Свойствах екрану». Клацніть правою клавішею на будь-якому вільному місці екрана. З випадного меню вибирайте команду «Властивості» і переходите в закладку «Оформлення». Зі списку «Розмір шрифту» вибирайте потрібне значення.
2
Якщо ваш комп'ютер працює під управлінням Windows7, для зміни шрифту «Робочого столу» зайдіть в «Панель управління» і введіть «Колір» в рядок пошуку. Активуйте пункт «Зміна кольорів і метрик». Із списку «Елемент» вибирайте компонент, для якого потрібно змінити шрифт. Відзначте тип, розмір і колір шрифту у відповідних списках.
3
Щоб встановити шрифт в IE7, запустіть цей браузер, зайдіть в меню «Сервис» і вибирайте команду «Властивості оглядача». У вкладці «Загальні» в розділі «Подання» натисніть «Шрифти». Відзначте типи шрифтів, які будуть відображатися при перегляді веб-сторінки і звичайного текстового файлу.
4
В IE8 в закладці «Загальні» натисніть кнопку «Спеціальні можливості». Відзначте прапорцями ті параметри, які ви хочете задавати самостійно, і двічі натисніть ОК.
5
Для зміни параметрів шрифту в браузері Mozilla Firefox зайдіть в меню «Інструменти» і вибирайте команду «Налаштування». У закладці «Вміст» в розділі «Шрифт і кольору» встановіть тип і розмір шрифту. Якщо ви хочете, щоб при перегляді веб-вузлів відображалися обрані вами установки, зніміть прапорець з пункту «Дозволити веб-сайтам використовувати свої шрифти ...».
6
Щоб вибрати шрифт за вашим бажанням в Google Chrome, запустіть цей браузер і натисніть на значок гайкового ключа в правому верхньому куті. Вибирайте команду «Параметри» і в графі «Налаштування» переходите за посиланням «Розширені». У розділі «Веб-зміст» натисніть «Налаштувати шрифти» і в новому вікні встановіть настройки, які вам підходять.
7
В текстовому редакторі MS Word параметри шрифту можна змінити в меню «Формат». Вибирайте команду і у відповідних вікнах виставляйте накреслення, тип і розмір шрифту. У вікні «Зразок» ви можете побачити, як виглядатиме текст, набраний цим шрифтом.