Як намалювати красиво цуценя.

Малювання - зовсім не складна наука, якщо починати освоювати її з доступних і простих азів майстерності. Усі люблять тварин, і напевно ніхто не відмовиться намалювати власними руками симпатичного щеняти. У цій статті ми розглянемо техніку малювання цуценя за допомогою олівця та паперу.
Інструкція
1
Будь-який об'єкт на малюнку - це поєднання різних геометричних форм. Щеня з'єднує в собі кілька кіл - намалюйте коло побільше для голови, а під ним на невеликій відстані праворуч і знизу гурток поменше, для тулуба.
2
На голові цуценя зробіть підготовчі позначки, що показують ракурс повороту голови - дві вигнуті лінії, вертикальну і горизонтальну. Центр перетину ліній повинен злегка зміститися вліво і вниз - так, щоб морда цуценя була повернена вліво.
3
Потім з'єднайте лінією з легким нахилом голову і тулуб - намітьте шию. Точно так же вкажіть рисками майбутні ноги і хвіст.
4
Орієнтуючись на чотири сектори, на які ви розділили голову цуценяти, намалюйте два великих ока в верхніх секторах, змістивши їх відповідно до ракурсом трохи вліво.
5
Потім намалюйте довгастий овал носа, який повинен виходити за межі голови зліва, а потім намалюйте мордочку, верхній край якої повинен починатися від центральної точки голови.
6
Деталізуйте голову - над очима намалюйте об'ємну маківку з надбрівними дугами, а ліворуч і праворуч намалюйте два висячих вуха. Закінчите малювання мордочки зображенням відкритого рота цуценя.
7
Намалюйте в очах зіниці і відблиски, направляючи погляд вліво. Потім продовжуйте малювати тулуб цуценя - проведіть від голови вниз силует шиї і обведіть контур тулуба і лап.
8
Ззаду домалює кирпатий хвіст. Ваш щеня готовий - можете доповнити малюнок якимись деталями і розфарбувати цуценя в будь-які сподобалися вам кольору.