Як навчитися комп'ютера.

Навчитися навичкам володіння комп'ютера може кожен. На даний момент в нашій країні щороку відкриваються десятки різних навчальних центрів, які допомагають людям освоїти початкові знання, необхідні для роботи з комп'ютерами. Також відкриваються спеціальні центри, які здійснюють навчання людей комп'ютерним навичкам за певними напрямами.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з встановленою операційною системою;
  • - підручник, який містить основні відомості і роботі з комп'ютером;
  • - офісні програми;
  • - підключення до інтернету .
Інструкція
1
Освойте основні функції операційної системи Windows. Навчіться користуватися найпростішими текстовими редакторами - «Блокнот» і Word Pad, програмою Paint, стандартним оглядачем веб-сторінок Internet Explorer. Вивчіть основні команди для роботи з даними і різними програмами, наприклад: Ctrl + A, Ctrl + C, Ctrl + V, Alt + Esc і так далі.
2
Навчіться виконувати інсталяцію програм. Для цього просто вставте в привід з диск з необхідним програмним забезпеченням, і після появи автозапуску натисніть на кнопку «Установка». Також інсталяція може проводитися і з файлів на жорсткому диску за допомогою подвійного натискання на файл setup. Освойте меню «Установка та видалення програм» в «Панелі управління».
3
Вивчіть можливості офісних програм, таких, як, наприклад, Microsoft Office або Open Office. Зверніть увагу, що їм дуже легко навчитися самостійно. Однак якщо ви відчуваєте певні труднощі, варто відвідати спеціальні курси, що навчають навичкам роботи з офісними додатками. Також існують спеціальні короткі відеокурси в інтернеті.
4
Перегляньте меню «Панелі управління» і перегляньте зміст її пунктів. У спеціальній літературі дізнайтеся, для чого саме потрібна та чи інша настройка в даному меню. В обов'язковому порядку вивчіть, до чого призводять зміни того чи іншого параметра, перш ніж налаштовувати систему на свій розсуд.
5
Якщо ви хочете навчитися збирати і розбирати системний блок комп'ютера, перегляньте спеціальні відеоінструкції в інтернеті. Існує безліч способів вивчити аспекти роботи комп'ютера. Однак найдієвіший спосіб - це самостійне його освоєння, оскільки, прийшовши до вірного рішення проблеми, що склалася, з часом ви станете набагато краще розуміти концепцію роботи даного устройства.Не бійтеся проводити будь-які зміні в комп'ютері і пробувати самостійно виправляти різні поломки, найголовніше - майте резервні копії важливих документів та не чіпайте вимикач живлення.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на спеціальні сайти і форуми технічної підтримки в інтернеті, в яких ви можете задати будь-яке вас цікавить.
Корисна порада
Вивчайте комп'ютер самостійно, це допоможе вам надалі краще розуміти принципи його роботи.