Як виправити внутрішню помилку.

Помилка при відкритті того чи іншого сайту може виникнути з різних причин. Для зручності ці помилки були пронумеровані, кожна з них має свій опис та шляхи вирішення. Помилка 500 - також не виняток.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Встановіть можливу причину виникнення внутрішньої помилки (помилка 500). Звичайно, це можуть бути різні обставини, проте найчастіше це пов'язано з неправильним синтаксисом одного системного файлу з назвою .htaccess або вмістом у ньому непідтримуваних елементів.
2
Для того щоб вирішити проблему, в даному випадку закоментуйте директиву Options, поставивши ґрати на самому початку рядка. Збережіть зміни і перевірте, чи зникла проблема. Якщо помилка не зникла, можливо, причин було кілька - перевірте залишилися пункти і обов'язково перевіряйте правильність написання.
3
Якщо ви встановили причиною виникнення внутрішньої помилки неправильне поводження зі скриптами CGI, в обов'язковому порядку перевірте закінчення рядків даних скриптів, вони повинні бути у форматі UNIX (\ n) і ні в якому іншому (поширена помилка - закінчення рядка у форматі Windows (\ r \ n)). Виконайте їх завантаження по FTP на сервер, використовуючи режим ASCII.
4
Перевірте права CGI-скриптів. Вони і директорії їх знаходження повинні знаходитися в доступі тільки для їх власника. При цьому права повинні мати наступний вигляд: 0755 (drwxr-xr-x). Змініть цей параметр, якщо потрібно. Перевірте, чи з'являється помилка після проведених змін.
5
Перевірте правильність формулювання HTTP-заголовків відповіді в результаті роботи вашого скрипта CGI. Знайдіть лог з назвою error_log, який повинен знаходитися в розділі зберігання лог-файлів (логів помилок), у пункті меню «Статистика». Виконайте необхідні зміни, після чого перевірте, зникли чи внутрішня помилка. Найчастіше виходить так, що якщо не допомагає жоден з перерахованих вище варіантів, помилка полягає в неправильному написанні. В обов'язковому порядку перевірте недавно редаговані вами параметри.
Корисна порада
Будьте уважні при виконанні операцій з CGI-скриптами.