Як намалювати церква.

В малюванні будівель і пам'ятників архітектури немає нічого складного, якщо ви будете враховувати особливості перспективи і конструкції кожного мальованої будівлі. У цій статті ми розповімо вам, як намалювати традиційну російську церкву.
Інструкція
1
Намалюйте вертикальну лінію на аркуші паперу, а потім з тієї ж точки, з якої виходить ця лінія, намалюйте ще дві похилих лінії, що розходяться під однаковим кутом.
2
На основі побудованої ізометрії домалює рівний паралелепіпед, кут якого знаходиться в нижній точці, в якій сходяться лінії. Пунктиром визначте підставу паралелепіпеда і його ребра.
3
Проведіть ще одну лінію вгору - на неї ви будете орієнтуватися, малюючи купол церкви. На бічних сторонах паралелепіпеда проведіть чотири вертикалі.
4
Щоб намалювати купол, намалюйте дугоподібну лінію, вигнуту нагору, а вниз проведіть кордону дзвонярській вежі, котра виходить з підстави купола і закінчується на даху нижнього ярусу будівлі церкви. Намалюйте округлий купол і доробіть його форму, поки купол ні нагадуватиме загострену цибулину.
5
На лівій бічній стіні нижнього ярусу церкви намалюйте три напівциліндричних елемента від землі до даху, накривши їх половинками округлих плоских куполів.
6
На правій бічній стіні оформите край даху у вигляді трьох вигнутих арок. Зліва також повинні бути три арки, підкреслені трьома куполами округлих виступів стіни.
7
Праву стіну розмітьте олівцем на три однакових вертикальних області. Відзначте горизонтальну центральну лінію. У нижньому середньому секторі намалюйте арку вхідних дверей. У верхніх трьох секторах зобразите вузькі високі вікна.
8
По периметру дзвонярській вежі намалюйте кілька вузьких арочних вікон.
9
Деталізуйте обсяг кам'яних елементів церкви за допомогою штрихування і додаткових ліній. Заштрихуйте затемнені області веж, дверей і вікон.
10
Домалюйте орнамент, надайте за допомогою рисовки світла і тіні обсяг куполу церкви. Намалюйте тінь, падаючу від будівлі, а також штрихуванням покажіть тіні від дзвіниці, падаючі на стіни і вікна церкви.
11
Доробіть всі залишилися деталі будівлі та її облицювання - і ваш малюнок церкви готовий.