Як вибрати весільну кільце.

Весільний символіка включає в себе безліч різноманітних елементів. Серед них найважливішим атрибутом є обручки кільце . Торжество, зрозуміло, може обійтися без розкішного вбрання нареченої, лімузина і квітів. Але без обміну обручками, як матеріальними символами подружніх клятв, укладення шлюбу виглядає якось непереконливо. З усього цього випливає, що вибір весільного кільця - невід'ємна частина підготовки до походу в ЗАГС.
Інструкція
1
Визначте розмір пальця, для якого вибирається кільце . Найпростіше зробити це, зайшовши в найближчий ювелірний магазин і попросивши продавців виміряти пальчик. Продавці з радістю підуть назустріч вашої просьбе.Ювелір виміряє ваш палець за допомогою спеціального інструменту, що представляє собою набір з тонких колечок. Майте на увазі, що якщо ви хочете придбати прикрасу шириною від 8 міліметрів, то воно має бути трохи більше вашого розміру - приблизно на чверть.
2
Пам'ятайте, що проводити вимір слід в теплому приміщенні і ближче до вечора. Ви повинні бути спокійні і добре себе почувати. Вранці після сну, під час хвороби, менструації, після фізичних навантажень розмір пальця злегка змінюється - організм набрякає. Не можна вимірювати пальчик на холоді або в спеку, оскільки температурні чинники теж впливають на розміри тіла.
3
Визначтеся зі своїми уподобаннями щодо майбутнього колечка. Зовсім необов'язково купувати звичайне гладке кільце з рожевого золота, які були неодмінним атрибутом подружжя раніше.
4
Вибираючи модель кільця, врахуйте свої особливості. На тонких і довгих пальцях добре виглядають вузькі (2-3 мм) або дуже широкі (10 мм) кільця. Власникам товстих і довгих пальців краще віддати перевагу вироби середньої товщини 6-7 мм. Для коротких пальчиків вдалим вибором стануть прикраси товщиною 2,5-3,5 мм. А для середніх пальців прийнятною буде товщина, рівна 4,5-6 мм.
5
Вирішіть, скільки грошей ви готові витратити на обручки кільце . Сьогодні ювелірні магазини пропонують прикраси з діамантами, іншими дорогоцінними каменями, вставками з перламутру, благородних металів. В асортименті салонів легко знайти гладкі і різьблені кільця, виконані з жовтого, білого або класичного рожевого золота різної проби, а також платини, срібла. Зрозуміло, ціна на всі ці вироби буде відрізнятися в рази.
6
Обов'язково міряйте кільце , яке збираєтеся придбати, навіть якщо на 100% впевнені, що воно підійде вам за розміром. Реальний розмір кільця може відрізнятися від зазначеного на етикетці. Крім того, важливо мати на увазі, що імпортні та російські виробники виконують свої вироби з різним внутрішнім профілем. Російські ювеліри роблять його плоским, а західні - опуклим і округлим.