Як визначити місячну добу.

Якщо ви думаєте, що місячними календарями користуються тільки астрологи і різного виду окультисти, то ви помиляєтеся. На таких календарях зав'язано велика кількість світових релігій, а арабський світ попросту живе по ньому. Незважаючи на це, обчислити місячні добу може виявитися не так-то просто.
Інструкція
1
Купуйте звичайний відривний календар, в якому позначені місячні фази. Спеціально для садівників продаються такі календарі, в яких вказані всі місячні добу , і найбільш сприятливі дні для проведення сільськогосподарських робіт.
2
Загляньте в інтернет. На сьогоднішній день існує величезна маса різних порталів і сайтів, на яких надані сервіси розрахунку місячної доби. Для цього вам всього лише і потрібно ввести певну дату, потім програма сама розрахує всі фази Місяця на заданий період і покаже вам результати.
3
Скористайтеся спеціальними таблицями, їх теж можна знайти у всесвітній мережі. Саме такими таблицями і календарями досі користуються жителі арабських країн і більшість астрономів всього світу. Роблячи розрахунки за таблицями, зверніть увагу на деякі нюанси.
4
Так як Місяць завжди пересувається за своєю нестандартною орбіті, то і кількість днів у місячному році відрізняється від календарного. Також пам'ятайте, що не кожні місячні добу мають в собі однакову кількість годин. Найчастіше перші або ж останні місячні добу місяці тривають всього близько 1-2 годин, саме тому астрономи заздалегідь складають спеціальні таблиці, які призначені безпосередньо для визначення періоду часу і молодика. Деякі з таких таблиць охоплюють періоди часу з третього тисячоліття до нашої ери.
5
Пам'ятайте, що місячний місяць - це певний період часу від настання одного молодика до настання наступного. Порядковий номер місячного дня відображає положення Місяця відносно Сонця в сонячно-місячному циклі. Знайшовши день молодика для необхідного вам місяці, ви з легкістю зможете визначити, які з доби усього місячного місяця будуть збігатися з шуканої вами датою. Зверніть увагу і на те, що місячні добу вважають від часу сходу місяця в конкретній місцевості, відповідно, розрахунок потрібно проводити для кожної місцевості свій.
Можливість підготуватися до неприємних подій у житті, заздалегідь дізнатися про підстерігають небезпеки завжди цінувалася людьми, адже вона дає шанс не просто морально підготуватися до зустрічі з неприємностями, а й уникнути їх. Недарма кажуть: «Попереджений, значить, озброєний». Здавна для визначення небезпечних днів люди вдавалися до астрології. Як же можна визначити несприятливий день за допомогою зірок?
Інструкція
1
В дійсності, способів розрахунку небезпечних днів достатньо багато. Якісь із них більш популярні і вважаються більш надійними, якісь менше. Зупинимося на загальновизнаних варіантах расчета.Следует відразу зазначити, що якщо вам необхідно обчислити персональні небезпечні дні максимально точно - рішенням стане складання натальной астрологічної карти з урахуванням усіх деталей вашого народження і життєвих етапів. Тільки таким чином можна буде з високою точністю виявити небезпечні дні для кожної конкретної людини. Скласти такий розрахунок самостійно вельми проблематично, тому краще звернутися до професійного астролога.
2
Однак, існують методики, що дозволяють виявити несприятливі і небезпечні дні в цілому, що напевно дозволить вам при правильному підході уникнути зайвих неприємностей і стресів.
3
У першу чергу, в астрології небезпечними вважаються дні затемнень, причому і сонячних, і місячних. Дні затемнень - завжди найскладніші і чреваті небезпечними моментами в році, навіть якщо затемнення часткове - в такий день слід бути вкрай обережним і уважним. Слід бути готовим до морального дискомфорту, ускладнень у відносинах, а також цілком реальним небезпекам, з якими ви можете зіткнутися.
4
Також дуже часто для розрахунку небезпечних днів використовується місячний календар. Вплив Місяця і процесів, що відбуваються на ній, уже підтверджено як багаторічним досвідом досліджень, так і науковими обґрунтуваннями.
5
Грунтуючись на місячному календарі, для кожних місячних діб складається прогноз сприятливості дня для тих чи інших починань. Деякі дні місячного календаря є попросту небезпечними, але знову ж таки в суворо визначених сферах. Застосування місячного календаря на практиці дозволить вам уникнути багатьох неприємних і небезпечних моментів у вашому житті і зробити її більш гармонійною.