Як дарувати новорічні подарунки.

Подарунок на Новий рік необхідно не тільки правильно вибрати і красиво упакувати, але й оригінально піднести одержувачу. Вручення подарунків може стати справжнім ритуалом, який надовго запам'ятатися рідним і близьким.
Інструкція
1
Як правило, цього чудового свята та подарунків найбільше чекають діти. Тому постарайтеся дати волю своїй фантазії і по максимуму виправдати їх очікування. Наприклад, в новорічну ніч покладіть під ялинку красиво упаковані подарунки , щоб їх на ранок виявили малюки. Або, якщо ваше чадо ще вірить в Діда Мороза, попросіть друзів або сусідів, щоб вони поклали подарунок під двері, подзвонили в дзвінок і сховалися.
2
Для більш дорослих дітей, та й для інших домочадців можете покласти подарунки в різдвяні панчохи або рукавиці. А якщо ви оформите їх ще й іменними - це може стати справжнім сімейним ритуалом. Звичайно, в такі упаковки не можна покласти великогабаритні подарунки , але зате туди відмінно можна помістити приємний сюрприз у вигляді мобільного телефону або ювелірної прикраси, наприклад.
3
Для вручення великих презентів ви можете скористатися іншим способом. Наприклад, наймолодшому члену сім'ї призначте роль Діда Мороза або Снігуроньки, нарядите його до відповідного костюм і дайте можливість вручити подарунки одержувачам, які, в свою чергу, повинні віддячити доброго чарівника і взамін подарувати якусь дрібницю: шоколадку, льодяник або м'яку іграшку.
4
Якщо ви плануєте зібрати у себе вдома друзів в новорічну ніч, вам також необхідно подбати про подарунки. Накупіть певну кількість презентів. Наприклад, диск з фільмом, комп'ютерна флешка, кружка і т.д., оберніть їх в красиву папір і підвісьте на ялинку. Надайте кожному гостю самостійно вибрати собі подарунок.
5
Для поздоровлення колег по роботі можна об'єднатися, скласти список, визначити суму і купити подарунки . Потім можна загорнути їх в красиву упаковку і скласти у великий мішок, з якого кожен учасник буде діставати собі подарунок.