Як вибрати автомобільні інструменти. Як вибрати інструмент для автомобіля.

У кожного автомобіліста під рукою повинен бути завжди набір інструментів для непередбаченого дрібного ремонту залізного коня. Але вибір автомобільних інструментів - вельми непростий процес.
Вам знадобиться
  • - пластиковий валізку;
  • - каталог з автомобільними Інстурмент.
Інструкція
1
Визначтеся, для чого вам потрібен інструмент. Якщо ви постійно займаєтеся самостійним ремонтом автомобіля, то вам необхідний професійний інструмент. Зазвичай він набагато дорожче звичайного. До такого інструменту відносяться спеціальні пристрої та прилади, які дозволяють проводити складні ремонтні роботи, наприклад, рихтування і витягування кузова автомобіля. Якщо ж ви лише іноді робите самостійно якої-небудь дрібний ремонт, то таке складне і дороге устаткування вам зовсім необов'язково мати. У такому випадку доцільніше придбати готовий чемоданчик з усім необхідним.
2
Зверніть увагу на країну-виробника при виборі інструментів. Дешеві китайські і тайванські інструменти можна відкинути відразу ж в сторону, так як вони дуже швидко приходять в непридатність. Наприклад, ви китайський ключ може зламатися раніше, ніж ви відкрутіть їм гайку. Інструменти російського виробництва відрізняються більш високою якістю і міцністю, однак також далекі від ідеалу. Якщо ви хочете, щоб куплений вами інструмент прослужив не один десяток років, то придбайте продукцію західноєвропейських виробників. Вона має більш високу вартість, але володіє найкращими характеристиками.
3
Врахуйте тип автомобіля, для якого купується інструмент. Логічно, що інструменти , призначені для ремонту легковиків і вантажівок, дещо відрізняються один від одного. Також варто звернути увагу на країну-виробника машини. Найкраще купувати інструменти , зроблені в тій же країні. Деякі автомобільні заводи почали випускати набори інструментів для вироблених автомобілів. У них є мінімальний набір, який стане в нагоді для екстреного ремонту машини. Варто зауважити, що всі продавані набори інструментів відрізняються один від одного. Тому при покупці звертайте увагу на асортимент. Краще всього купити пластикову валізку і самостійно купити всі необхідні інструменти . Це набагато зручніше і економічніше, адже вам доведеться платити тільки за те, що вам реально знадобиться. А в готових наборах майже завжди є ті інструменти , якими вам не доведеться ніколи скористатися.