Як купити машину з заводу. машини з заводу.

Новий, блискучий яскравими фарбами і пахне пластиком автомобіль - мрія багатьох автолюбителів. Якщо ви хочете купити нове авто, цілком природно буде бажання заощадити і не переплачувати за послуги автосалонів і дилерських центрів. Напевно ви зацікавилися можливістю купити машину з заводу. Насправді, це не так просто зробити, оскільки заводи все-таки займаються виробництвом, а не продажем. Тим не менше, кілька способів є.
Інструкція
1
Якщо ви живете неподалік, влаштуйтеся працювати на Вас завод і встаньте в чергу на покупку автомобіля. Як правило, завод продає автомашини своїм співробітникам, тому попрацюйте деякий час, дочекайтеся своєї черги і купіть автомобіль.
2
Створіть свій автосалон і складіть з заводом договір про те, що хочете стати дилером - такі договори укладаються на конкурсній основі. Потім відповідно до договору купіть мінімальну кількість автомобілів (не менше 40).
3
Якщо ви працюєте у великій компанії і хочете купити кілька автомобілів, зайдіть на сайт авто заводу і зв'яжіться з відділом корпоративних продажів. Укладіть договір і купіть необхідну кількість машин.
4
Якщо жоден з цих варіантів вас не влаштовує, спробуйте приїхати прямо в місто, де розташовується автозавод. Врахуйте, що магазини, що продають «машини з заводу», насправді ті ж самі автосалони, але за рахунок неповної комплектації (наприклад, немає магнітоли або кондиціонера) ціна може бути дещо менше. Хоч на дорогу і штрафи працівникам ГІДББ ви, швидше за все, витратите більше, зате зможете гордо говорити всім друзям і знайомим, що купили машину прямо з заводу. Будьте обережні в чужому місті - навколо заводів збирається чимало шахраїв, охочих нагріти руки на чужій економності.
5
Якщо ви живете далеко від заводу, купіть автомобіль в офіційному дилерському центрі (з їх переліком ознайомтеся на сайті заводу). Ціни в них встановлює завод, і вони однакові в різних містах. Подумайте про те, що втративши трохи грошей, ви придбаєте чудову можливість гарантійного ремонту і технічних оглядів поруч з будинком. Для цього лише уточніть наявність бажаного автомобіля (можна навіть онлайн), замовте його і через два дні можете забирати машину .
6
Найшвидший і найдорожчий спосіб - купіть автомобіль в будь-якому автосалоні. Вибирайте автомобіль без додаткових опцій, наприклад, без кондиціонера та підігріву сидінь, і він обійдеться вам не набагато дорожче, ніж авто з заводу.