Як підключити КПК до інтернету через комп'ютер.

Мобільні пристрої отримують доступ в інтернет через певні бездротові мережі. Якщо вам необхідно підключити КПК ко всемірноаутіне, використовуючи стаціонарний комп'ютер, то створіть власну мережу Wi-Fi.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi адаптер.
Інструкція
1
Придбайте Wi-Fi адаптер. Виберіть підходящий вам тип цього пристрою. Краще використовувати обладнання, яке підключається до PCI-каналу, розташованому на материнській платі комп'ютер а. Це дозволить вам не позичати USB-порти і не боятися випадкового відключення пристрою. Для підключення КПК до комп'ютер у можна використовувати адаптер, що не володіє можливістю створювати точку доступу. Такі пристрої коштують значно дешевше.
2
Підключіть Wi-Fi адаптер до комп'ютер у. Увімкніть ПК і дочекайтеся завантаження операційної системи. Встановіть драйвери і програмне забезпечення, необхідні для управління налаштуваннями мережевого обладнання. Перезавантажте комп'ютер, щоб пристрій було готове до роботи.
3
Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом. У лівій частині робочого вікна знайдіть пункт «Управління бездротовими мережами» і відкрийте його. У меню, натисніть кнопку «Додати». Виберіть варіант створення мережі «Комп'ютер- комп'ютер».
4
Заповніть таблицю, розташовану в новому меню. Зверніть особливу увагу на пункт «Тип безпеки». Виберіть саме той варіант шифрування, з яким здатний працювати адаптер бездротової мережі кишенькового комп'ютер а. Натисніть кнопки «Далі» і «Готово».
5
У списку активних мереж має з'явитися нове з'єднання з позначкою «Очікується підключення». Активуйте пошук доступних мереж Wi-Fi на вашому КПК . Підключіться до створеної мережі, ввівши для цього потрібний пароль.
6
Відкрийте меню «Зміна параметрів адаптера», розташоване в панелі управління. Знайдіть іконку підключення до інтернету і відкрийте його властивості. Перейдіть у вкладку «Доступ» і дозвольте пристроям, підключеним до мережі Wi-Fi, використовувати дане з'єднання з інтернетом. Підключіться до всесвітньої павутини і перевірте наявність доступу в інтернет у КПК .