Як намалювати сталевого алхіміка. Як малювати аніме сталевий алхімік.

Аніме серіал «Сталевий алхімік» користується популярністю у всьому світі. Головні герої, брати Едвард і Альфонс Елрік, постраждали під час алхімічного експерименту. Едвард втратив руку, яку замінив металевий протез, а Альфонс був змушений цілком переселитися в сталеве тіло. Хоча «сталевим» алхіміком є Альфонс, головний герой серіалу - Едвард. Саме його зображують на постерах і обкладинках DVD серіалу.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - простий олівець;
  • - ластик;
  • - чорний маркер;
  • - кольорові олівці, фломастери або фарби.
Інструкція
1
Почніть малюнок з побудови допоміжних ліній. Овалом намалюйте голову Едварда Елрікам. Потім позначте вертикальною лінією його зростання, а горизонтальними лініями - ширину плечей і стегон. Заодно визначитеся з довжиною тулуба і ніг.
2
Продовжуйте допоміжні побудови. Вертикальними лініями позначте руки і ноги. Подумайте над тим, яку позу ви хотіли б додати своєму персонажу. Відзначте овалами розташування кистей рук і ступень.
3
Приступайте до зображення одягу персонажа. Едвард Елрік носить довгий червоний плащ, що надає його фігурі трапецієподібний силует. Рукава плаща злегка розширюються до кистей рук. Іншою особливістю костюма Едварда є грубі чоботи з короткими халявами, в які заправлені брюки.
4
Намалюйте зачіску і риси обличчя персонажа. Для героїв «Сталевого алхіміка » характерна аніме стилістика в зображенні осіб, що виражається в неприродно великих очах, умовно обозначаемом носі і порівняно маленькому і невиразному роті. Особливу увагу приділіть зачісці персонажа: у Едварда довга розпатлана чубчик, розділена в центрі проділом, і товста коротка косичка на потилиці, яку можна зобразити за плечем.
5
Додайте деталей. Намалюйте стоячий комір сорочки і зав'язки, стягнуті металевою пряжкою, не забудьте по пояс. Додайте складки на одязі, намагайтеся розташовувати їх природно. Прорисуйте окремі стирчать пасма в зачісці і позначте відблиски в очах.
6
Обведіть контур малюнка тонким чорним маркером. Дочекайтеся, поки маркер повністю висохне, і зітріть зайві олівцеві лінії.
7
Розфарбуйте малюнок кольоровими олівцями, фломастерами або фарбами. Ви можете додати тіні, використовуючи більш темні відтінки кольору. Намагайтеся розташовувати тіні грамотно, орієнтуючись на уявний джерело світла.