Як відкрити магазин рибальських товарів.

Для величезної кількості чоловіків риболовля є головним і улюбленим видом дозвілля. Саме тому попит на рибальські товари майже не змінюється через економічної ситуації в країні. Хороший магазин в даній сфері буде завжди затребуваний і принесе стабільний дохід.
Вам знадобиться
  • - приміщення;
  • - стартовий капітал;
  • - персонал.
Інструкція
1
Знайдіть гарне приміщення для магазин а. Оптимально вибрати його таким чином, щоб він був недалеко від центру міста і при цьому був на шляху основних напрямків рибалок. Наприклад, якщо у вашому місті є велика річка, де все і займаються ловом риби, можна відкривати магазин навіть на трасі, наступною в даному напрямку.
2
Сформуйте асортимент. Якщо поблизу є великі спортивні магазин и, вивчіть продаються там товари, оскільки вони можуть скласти вам конкуренцію по ряду позицій. Намагайтеся пропонувати продукцію, яку складно купити де-небудь ще. При формуванні асортименту враховуйте ситуацію на ринку. Сьогодні в сегменті рибальських товарів широко представлені недорогі марки, а також відомі люксові бренди. Найменш насиченим залишається сектор продукції середньої ціни, тому ви можете рухатися в даному напрямку.
3
При невеликому бюджеті зробіть ставку не на основні види продукції (снасті, човни), а на витратні матеріали. Хороший спінінг середньостатистичний рибалка-любитель не оновлюється частіше 1 разу на 3-4 роки. При цьому волосінь, блешні, гачки, поплавці будуть потрібні йому завжди. Не менш затребуваний і хороший прикорм. Встановіть конкурентоспроможні ціни на цю продукцію і постарайтеся зробити собі репутацію магазин а, в якому завжди можна придбати якісні «розхідники». Як правило, рибалки діляться між собою інформацією про місця, де купують товари для свого хобі. Саме тому в даному випадку слід робити акцент не на рекламу, а на «сарафанне радіо».
4
Найміть на роботу грамотних продавців. Симпатичні дівчата-консультанти навряд чи здатні збільшити обсяг продажів риболовного магазин а. У продавця кожен покупець повинен бачити «свого хлопця», який досконально знає всю продукцію, може дати ділову пораду і відповісти на будь-яке питання.
Корисна порада
Постарайтеся перетворити ваш магазин у своєрідний клуб рибалок. Організуйте зустрічі, просите клієнтів приводити своїх знайомих, пропонуйте цікаві напрями для риболовлі. В даному випадку ви обзаведетеся постійною клієнтурою, яка забезпечить стабільність вашого бізнесу.