Як зібрати групу.

Колективне виконавство - основа музикування в ряді сучасних напрямів: рок, джаз, метал неможливі без командної гри. Якщо ви вмієте грати на якомусь інструменті і хочете створити свою «банду», знайдіть музикантів, що відповідають декільком критеріям.
Інструкція
1
Першим ділом дайте собі відповідь на питання: яку музику ви хочете грати? Навіть просто назва жанру чи не стане вичерпним відповіддю, оскільки позначені в анонсі жанри занадто широкі. Визначте свій стиль ще точнее.Большінство подібних підприємств замислюються як некомерційні, проте з часом переходять в русло фінансової окупності. Вирішіть, чи будете ви цим займатися заради грошей. Якщо так, то будьте готові запастися терпінням, перш, ніж заробите своєю творчістю хоч що-то.Продумайте, як буде оформлятися графічна запис творів: в нотах, в табулатурах, в буквеному позначенні акордів чи інше. Хто буде складати музику: тільки ви, весь колектив або людина зі сторони? Відповідно з усіма цими моментами складіть список вимог до виконавців: досвід, грамотність, рівень, особисті якості.
2
Основний склад рок-групи - це електрогітара (або дві), бас-гітара, ударна установка. У більшості колективів присутній вокал, у багатьох - синтезатор, в рідкісних випадках запрошуються скрипалі, флейтисти і виконавці на інших інструментах. В джазі часто зустрічаються мідно-духові (труби, саксофони та інше) .Подумайте про склад, який зіграє потрібну вам музику в потрібних вам «фарбах». І врахуйте, що чим більше колектив, тим важче його втримати.
3
Відвідайте кілька музичних форумів. Напевно знайдете оголошення музикантів, бажаючих примкнути до існуючої або нової команді. Перевірте, чи збігаються ваші пристрасті і цілі. Призначте пробну зустріч з виконавцями (по одиночці або разом), поговоріть. Якщо все нормально, то призначайте репетицію.
4
В процесі становлення колективу будьте готові переглянути по десятку кандидатів на кожну вакансію на підготовчому (до першої репетиції) етапі і по сотні на другому етапі (до першого концерту). Це нормально і не говорить про вашу лідерської некомпетентності.
Корисна порада
Не беріть до складу музикантів, які на алкоголізм, наркоманію та подібними захворюваннями. Досвід багатьох колективів показує, що від такого товариша більше шкоди, ніж користь.