Як поліпшити кровообіг в кінцівках. мерзнуть ноги Як улутшіть кровообіг нижніх кінцівок.

Порушення кровообігу в кінцівках може виникнути через куріння, сидячого способу життя, частих стресів і багатьох інших причин. В результаті - руки і ноги людини мерзнуть навіть у теплих приміщеннях. Щоб цього не допустити, потрібно поліпшити кровообіг в кінцівках за допомогою спеціальних процедур і вправ.
Інструкція
1
Спробуйте холодно-гарячий метод стимуляції кровообігу. Візьміть два великих таза. Один з них наповніть дуже гарячою водою, а іншого - крижаний. Ноги занурте в гарячу воду, а руки - в холодну. Зачекайте дві хвилини, а потім поміняйте тази місцями, ноги занурте в холодну воду, а руки - в гарячу. Повторіть цю процедуру кілька разів, а потім ретельно розітріть руки і ноги рушником.
2
Якщо у вас сидяча робота, постарайтеся під час робочого дня хоча б час від часу вставати з місця, ходити, виконувати дихальні вправи, стискати і розтискати пальці рук, присідати, масажувати кінцівки.
3
Перед сном розтирайте і масажуйте руки і ноги, втираючи в шкіру масло розмарину. Для однієї процедури вистачить і декількох крапель. Такий спосіб поліпшення кровообігу в кінцівках особливо актуальний в холодну пору року. Якщо влітку процедури можна проводити 3-4 рази на тиждень, то пізньою осінню, взимку та ранньої весни - бажано щовечора.
4
Їжте продукти, стимулюючий кровообіг. В їх число входять ананаси, імбир, часник, жирна риба і т.п. Також для поліпшення кровообігу можна використовувати екстракт глоду: він добре розширює коронарні артерії і кровоносні судини.
5
Уникайте продуктів і напоїв, які звужують судини. Це стосується і кави - навіть якщо ви дуже сильно замерзли, не намагайтеся зігрітися за допомогою цього напою. Він має судинозвужувальну дію, тому ваші спроби зігрітися приведуть до протилежного результату.
6
Регулярно виконуйте вправи, стимулюючі кровообіг. Сядьте, схрестіть руки на потилиці і повільно поверніться всім корпусом 20 раз в одну сторону і 20 разів - в іншу. Сядьте на стілець, тримаючись руками за край столу. Сильно стискайте пальцями стільницю і витягайте вперед то праву ногу, то ліву. Закінчивши вправу, різко розтисніть пальці.