Як викликати консоль відновлення.

Запуск консолі відновлення є стандартною рекомендованою операцією при неправильній завантаженні операційної системи Microsoft Windows, або у разі неможливості здійснення завантаження. Консоль відновлення призначена для копіювання , перейменування і заміни файлів і папок OS Windows.
Інструкція
1
Вставте диск операційної системи Windows в дисковод і виконайте перезавантаження комп'ютера для ініціації запуску консолі відновлення .
2
Підтвердіть здійснення завантаження з інсталяційного диска при появі запиту і натисніть функціональну клавішу Enter при відкритті діалогового вікна «Вас вітає майстер установки».
3
Вкажіть призначену до установки операційну систему при появі запиту системи і підтвердіть адміністраторський доступ до ресурсів комп'ютера введенням пароля в новому діалоговому вікні.
4
Натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження застосування вибраних змін і введіть значення recovery console commands в текстове поле командного рядка консолі для визначення необхідних команд діагностики та/або виправлення проблем. Альтернативної командою, що дозволяє отримати необхідну інформацію про можливі значеннях команд командного рядка консолі, є значення help імя_команди.
5
Підтвердіть виконання команди натисканням клавіші Enter, або введіть значення exit в текстове поле командного рядка консолі для завершення роботи програми.
6
Вставте диск Windows в дисковод для установки консолі відновлення на комп'ютер при необхідності регулярного використання і викличте головне меню системи натисканням кнопки «Пуск».
7
Перейдіть в пункт «Виконати» і введіть значення (без лапок) "імя_дісковода: i386winnt32.exe/cmdcons" в поле "Відкрити" для 32-розрядної версії операційної системи, або використовуйте значення (без лапок) "імя_дісковода: amd64winnt32.exe/cmdcons "для установки консолі відновлення в 64-розрядної версії Windows.
8
Натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди і натисніть «Так» у діалоговому вікні запиту підтвердження.
9
Перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.
Приведення - це душі давно померлих людей, видимі лише частково. Вони можуть з'явитися раптово і також несподівано зникають. У більшості людей вони викликають непомірний страх. Зустрічаються приведення найчастіше в старовинних замках, на руїнах, перехрестях доріг, кладовищах, в покинутих будинках, в місцях масової загибелі людей.
Інструкція
1
Приведення дано побачити не кожній людині. Найчастіше приведення налаштовані вороже і зустріч з ними є не добрим знаком. Однак бувають миролюбні приведення, які є, щоб попередити про майбутню біді. Як правило, є примари давно померлих родичів, які селяться і мешкають у будинку, надаючи допомогу його жителям. Багато примари мають якусь мету, і їхня душа просто не може упокоїтися, поки не виконають свою місію. Це може бути: спокутування власної провини; покарання злочинця, винного у смерті та ін.
2
Щоб побачити приведення, рушайте на те місце, де за описом очевидців вони дійсно зустріли якийсь незрозумілий образ. Приведення ми стають не всі душі, а тільки самі неприкаяні. Як правило, ви зможете побачити приведення людини, яка загинула в катастрофі або аварії, і «прив'язаного» до даного місця. І це незважаючи на те, що похорон проходили з дотриманням ритуалу відспівування померлого, відпущенням гріхів та ін.
3
Ніхто не може пояснити, чому деякі померлі є у вигляді примари, а інші - ні, навіть загиблі при одних і тих же обставин, в одній аварії. Але не кожен може побачити примари, навіть якщо він буде перебувати прямо перед ним. Побачити і вступити в контакт з примарами можуть люди, що володіють особливими здібностями.
4
Вирушаючи на місце можливої появи привидів, візьміть з собою відеокамеру, яка дозволить вловити найменший рух. Так у вас не виникне сумнівів, що вам привиділося, і ви побачили приведення насправді. Фотоапарат також дозволяє зафіксувати присутність примари.
5
Проведіть фото- або відеозйомку. Надалі, при детальному розгляді отриманих матеріалів, ви особисто зможете переконатися, що в тому місці, де ви проводили зйомку, на деякій відстані від вас знаходилися один або кілька привидів.
6
Якщо у вас буде можливість побувати в старовинному замку, про який ходять легенди про присутність привидів, обов'язково скористайтеся цією можливістю. Як правило, в таких замках приведення виступають у ролі охоронців свого маєтку і частіше намагаються залякати нових мешканців, пересуваючи меблі, відкриваючи двері та ін.
7
В покинутому будинку ви також можете побачити приведення, яке просто знайшло своє тимчасове пристанище. Якщо в цьому будинку збереглися дзеркала, розташуйте їх одне навпроти одного. Між ними поставте свічку. У дзеркалі ви зможете побачити приведення, що живе в цьому будинку. Вважається, що дзеркало або фото померлого є вікном у наш світ.