Як намалювати малюнок до дня народження. малюнок на день народження братика.

Наближається веселий радісне свято, день народження друга, мами, сестри або братика? Значить, пора готувати подарунки. Кращі презенти - зроблені своїми руками, тому що людина зможе оцінити вашу турботу про нього, зрозуміє, як ви його любите і поважаєте. Навіть якщо ви вже зробили або купили подарунок, буде дуже до речі намалювати малюнок до дня народження і подарувати його імениннику в урочистий день.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з редактором PAINT;
  • - папір, пензлики, фарби, олівці, фломастери;
  • - пластилін, сипучі матеріали для оздоблення.
Інструкція
1
Згадайте всі захоплення іменинника, що йому подобається, його ставлення до гумору і життя. Подумайте, що йому було б приємно побачити на вашому малюнку. Якщо ви хочете привітати рибалки або мисливця, обіграйте цю тему. Для любителів рукоділля або в'язання придумайте щось оригінальне, пов'язане з їх захопленням. Дитині спробуйте намалювати улюблених персонажів з мультфільму або кумирів.
2
Продумайте композицію малюнка, що буде в центрі, а що ззаду, чи потрібна рамка і т.д. Якщо ви плануєте намалювати гумористичний сюжет, ретельно обміркуйте всі деталі. Врахуйте особливості колірного сприйняття, яскраві кольори виглядають більш життєрадісно і весело, зате м'які постільні тони підійдуть для ніжної романтичної картинки.
3
Виберіть спосіб, яким будете малювати. Якщо ви прихильник традиційного живопису, візьміть аркуш білого паперу гарної якості і накидайте контури майбутнього шедевра простим олівцем. Якщо самі ви малюєте не дуже добре, відкрийте відповідну картинку в комп'ютері або в журналі, прикладіть лист паперу і обведіть просвічують контури. Потім розфарбуйте малюнок фарбами, олівцями або фломастерами.
4
Якщо ви любите оригінальність, намалюйте вітальний малюнок чимось незвичайним. Для цього також накидайте контури олівцем, а потім розфарбуйте різнобарвним пластиліном, можете використовувати навіть флуоресцентний пластилін, який світиться в темряві. Інший варіант: намажте рисунок прозорим клеєм і викладіть різними сипучими матеріалами - горохом, крупою, бісером, стеклярусом, паєтками, черепашками.
5
Якщо ви не любитель творчих посиденьок або не хочете витрачати свій час на створення рукотворного шедевра, намалюйте картинку на комп'ютері. Щоб намалювати картинку в програмі Paint, користуйтеся нашими порадами, опублікованими тут. Ознайомтеся з цією програмою, і ви зможете малювати в будь-який інший програмі, наприклад, в Photoshop, так як в них практично однакові інструменти.
Корисна порада
Незалежно від того, яким чином ви намалюєте картинку на день народження, не забудьте написати щире життєрадісне поздоровлення для іменинника і поставити підпис.