Як вибрати навушники-вкладиші.

Навушники є зручним засобом для прослуховування музики на вулиці або в тих випадках, коли не хочеться нікому заважати. Виділяють різні їх типи, одним з яких є популярні навушники- вкладиші, при виборі яких слід розглянути кілька критеріїв.
Інструкція
1
Першим критерієм, на який необхідно звернути увагу, є частотна характеристика. Саме вона безпосередньо впливає на якість звуку, який ви чуєте в навушниках. Якщо якість коштує для вас на першому місці, уважно вивчіть частотні характеристики. Як правило, середніми значеннями є 18-20000 Гц. Якщо діапазон у навушників більш вузький - це помітно позначиться на якості звуку.
2
Другий критерій - чутливість. Саме він впливає на те, яку гучність забезпечують навушники. Якщо ви ними часто користуєтеся на вулиці, у громадському транспорті та інших галасливих місцях, зверніть особливу увагу на цю характеристику. Моделі навушників-вкладишів з низькою чутливої не зможуть забезпечити гучне звучання, тому прослуховування музики в галасливих місцях не буде комфортним. Окреме питання - застосовувані магнітні сердечники. Як правило, в навушниках з малим діаметром мембрани використовується магніт з маленькою потужністю, відповідно, і гучність звуку залишить бажати кращого. Більше підійдуть магнітні сердечники з неодиму.
3
Наступний критерій, який впливає на вибір навушників-вкладишів - спосіб підключення. Виділяють два типи: дротової і бездротової. У першому випадку ви будете обмежені наявністю проводів, проте зможете відчути всю повноту звуку. У другому випадку ви будете володіти повною свободою пересування, проте бездротові технології часто не здатні зрівнятися в якості переданого звуку. Якщо ви вибираєте бездротові навушники, особливу увагу зверніть на можливість автоматичного підстроювання і частоту використовуваних каналів.
4
Не менш важливий критерій - зручність використання. Ніякі навушники з найвищою якістю звуку не принесуть задоволення від прослуховування, якщо вони натирають вуха чи погано кріпляться. Уважно вивчіть їх будова, оцініть вагу і матеріал, з якого вони виготовлені, обов'язково випробуйте їх на собі.