Як зв'язати гачком килимок.

рукодільних аксесуари додадуть вашому дому затишку і тепла. А якщо зв'язати стилізований килимок в дитячу, це буде не просто покриття, а й чудова іграшка для вашої дитини.
Вам знадобиться
  • Нитки коричневих і жовтих кольорів
  • Гачок №3 або №4
  • Фурнітура для виготовлення іграшок (очі)
Інструкція
1
Перший крок - визначаємося, на яку тварину буде схожий наш килимок. Це можна вирішити спільно з дитиною (в цьому випадку був обраний лев). Після того, як тварина вибрано, приступаємо до в'язання.
2
На початку в'яжемо тулуб нашого тварини. Для цього в'яжемо коричневою ниткою ланцюжок повітряними петлями довжиною 70 сантиметрів. Потім в'яжемо на цьому ланцюжку 60 см стовпчиків з накидом. Після цього обрізаємо нитку.
3
Наступним кроком буде вив'язування лап у лева. Ниткою коричневого кольору потрібно зв'язати в одному з кутів прямокутника три петлі підйому, надвязать по бічній кромці 16 петель і в'язати стовпчиками з накидом. До кінця лапи збавити кілька стовпчиків і скруглить краю. Таким же чином зв'язати решту три лапи.
4
Потім потрібно зв'язати голову лева. Один із способів - зробити квадратну голову, для цього потрібно набирати стовпчики безпосередньо на тулуб і в'язати квадрат. А можна зв'язати голову окремо у вигляді кола, і потім прикріпити її до тулуба. Голову потрібно декорувати гривою (прикріпити гачком нарізані нитки) і пришити очі. Мордочку можна вишити жовтими нитками, а можна пов'язати окремо і пришити.
5
Залишилося тільки приробити хвіст з шнурка або пов'язаної гачком стрічки. Зав'язуємо на хвості бант - і наш домашній лев-килимок готовий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3wi2w6Yhi3I
Корисна порада
Для того, щоб килимок був тепліше, потрібно в'язати в два складання нитки.