Як завантажувати ява-ігри.

Мобільні телефони виконують не тільки функції пристроїв для спілкування. Підтримка ігрових додатків дозволяє користувачам використовувати їх з метою розваги. Найчастіше набору стандартних ігор виявляється недостатньо, тому стає завдання завантаження нових java-ігор.
Інструкція
1
Одним з найпростіших способів є завантаження java-ігор безпосередньо за допомогою телефону. Для цього запустіть вбудований мобільний інтернет-оглядач або додаток одного з сторонніх розробників. Введіть в адресному рядку адресу сайту, на якому розташовуються java- ігри , які потрібно завантажити. Знайдіть цікавить ігровий додаток, після чого виберіть його. З'явиться системне повідомлення, що запрошує підтвердження початку завантаження файлу. Відповідайте ствердно. Після цього почнеться процес установки ігри в телефон. Дочекайтеся його закінчення. Подібним чином встановіть інші бажані java- ігри в телефон.
2
Інший спосіб - завантаження ігор за допомогою комп'ютера. Запустіть інтернет-оглядач на ПК. Перейдіть за адресою сайту, на якому розташовуються java- ігри , які необхідно завантажити. Збережіть файли у форматі .jar на жорсткий диск комп'ютера.
3
Підключіть мобільний телефон до комп'ютера за допомогою usb-кабелю. Також для цього ви можете використовувати одну з підтримуваних технологій бездротової передачі даних - інфрачервоний порт, bluetooth, Wi-Fi. Дочекайтеся, поки система визначить підключення нового пристрою.
4
Виділіть необхідні файли java-ігор, клікніть по ним правою кнопкою миші і виберіть «Копіювати». За допомогою провідника операційної системи відкрийте каталог телефону, перейдіть в папку з іграми, правою кнопкою миші і виберіть "Вставити". Дочекайтеся закінчення процесу копіювання.
5
Для деяких моделей телефонів існують спеціальні програми, призначені для роботи з допомогою комп'ютера. Як правило, вони поставляються в комплекті. Підключіть телефон до комп'ютера і запустіть таку програму. Після виявлення мобільного пристрою виберіть пункт "Додатки". У відповідному вікні виберіть файл java- ігри та натисніть на кнопку установки. Дочекайтеся закінчення завантаження ігри в телефон.