Як використовувати чайний гриб.

Чайний гриб має безліч назв, таких як комбуча, чайний квас, японський гриб та ін. При цьому він відомий величезній кількості населення. Зовнішню схожість цього дивного співтовариства мікроорганізмів з медузою забезпечило йому наукову назву «медузоміцет».
Вам знадобиться
  • - чайний гриб;
  • - марля;
  • - скляний посуд.
Інструкція
1
Вживайте настій чайного гриб а в профілактичних і оздоровчих цілях. Сучасна медицина не заперечує проти лікування деяких захворювань за допомогою чайного гриб а і рекомендує ставитися до нього не просто як до напою, а як до ліків.
2
Застосовуйте настоянку чайного квасу для швидкого і легкого зняття похмільного синдрому. Він нейтралізує токсини будь-яких спиртних напоїв.
3
Використовуйте настойку медузоміцета для профілактики і лікування ракових захворювань. Справа в тому, що до її складу входить глюкуроновоюкислот, що володіє сильним дезінтоксикаційну дію.
4
Худніть за допомогою цього чудового напою. Для цього, крім правильно організованого збалансованого харчування, приймайте по 1 склянці настою за годину перед прийомом їжі і по 1 склянці - через 2 години після їжі.
5
Лікуйте ангіну, стоматит і нежить міцним 10-денним настоєм комбуча. Він має яскраво вираженим антисептичним ефектом. Полощіть ним рот при стоматиті і вживайте всередину. Пийте і полощіть горло теплим напоєм, щоб позбутися від ангіни. Змочіть ватні тампончики і вставте в носові пазухи на 30 хвилин, щоб полегшити симптоми нежитю.
6
Полегшите неприємності, що доставляються шлунково-кишковими захворюваннями, або навіть позбудьтеся від них. Тут вам також на допомогу прийде настій чайного гриб а. Він підвищує секрецію шлункового соку, а значить, стимулює роботу залоз шлунка. Тому приймайте його всередину кожні дві години для профілактики загострень.
7
Доглядайте за шкірою разом з японським гриб ом. Зробіть настоянку місячної витримки і протирайте їй обличчя після вмивання. Такий метод позбавляє від вугрової висипки, розгладжує і живить шкіру.
Зверніть увагу
Зціджувати настій гриба необхідно тільки в стерильну скляну посуд через стерильну марлю.
Корисна порада
Щоб виростити будинку чайний гриб, обережно відокремте дочірню плівку від дорослого гриба і перенесіть в чисту банку. Залийте відросток теплою водою і накрийте банку марлею. Через добу перенесіть гриб в живильне середовище. Як неї використовуйте 1% -ий розчин чаю, завареного на фільтрованої або джерельній воді. В чай необхідно додати цукор в пропорції до чаю 1:10.