Як наростити виту пару. Як з'єднати виту пару з різними квітами.

Досить часто користувачі стикаються з ситуацією, коли необхідно з'єднати два мережевих кабеля або збільшити довжину одного з них. В таких випадках можна використовувати декілька варіантів.
Вам знадобиться
  • - изолента;
  • - ніж.
Інструкція
1
Якщо у вас є два мережевих кабеля з підключеними LAN-коннекторами, то найрозумніше придбати спеціальний адаптер. Він являє собою короб з двома роз'ємами Ethernet. Підключіть до нього обидва мережевих кабеля для їх з'єднання в єдине ціле.
2
У тій ситуації, коли у вас немає можливості з'єднати дроти через коннектор, скористайтеся підручними інструментами для нарощування одного з них. Спочатку підготуйте один мережевий шнур. За допомогою скальпеля або гострого ножа відріжте LAN-коннектор.
3
Зніміть зовнішню ізоляційну обмотку з кручений пари. Всередині будуть розташовані вісім проводів різного кольору. Ображати ці кабелі. Переконайтеся в тому, що всі внутрішні дроти володіють різною довжиною. Ображати від другого кабелю на 2 см більше, ніж від першого. Аналогічним чином вирахувати довжину третього проводу. Такий метод дозволяє знизити навантаження на певні зони, зменшуючи ймовірність виникнення підвищеного пінгу.
4
Зніміть ізоляційну обмотку з внутрішніх проводів. Для здійснення успішної скрутки вам буде потрібно приблизно 1 см ізольованого кабелю. Підготуйте другий мережевий шнур. Довжини внутрішніх проводів повинні бути обернено пропорційні довжині першого мережевого кабелю. Це необхідно для успішного їх з'єднання.
5
Змотайте між собою попарно внутрішні кабелі однакових кольорів. Кожну пару обмотайте ізоляційною стрічкою. Переконайтеся в тому, що ви ізолювали все оголені ділянки проводів. Тепер за допомогою тієї ж ізоляційною стрічки з'єднайте між собою всі внутрішні дроти. Такий метод дозволить запобігти випадковий розрив скруток.
6
Підключіть мережевий кабель до потрібних пристроїв і перевірте його працездатність. Пам'ятайте про те, що для здійснення такого з'єднання необхідно використовувати кручені пари, обтиснуті однаковим методом.