Як відзначити колядки.

Колядки на увазі під собою давньослов'янський традиційне свято, який пов'язаний з сонцестоянням в зимовий час. З появою християнства дане торжество було приурочено до Святки.
Інструкція
1
Приготуйте костюми. Як правило, за традицією на колядки ходять ряджені. Тому вам необхідно вбратися найбільш підходящим чином. При цьому не потрібно шити або купувати справжні маскарадні костюми. Можете просто зробити своїми руками необхідну кількість масок для себе, а також для своїх рідних. Маски повинні бути різноманітними: відьма, звірі, будинкові і багато інших казкових персонажів.
2
Одягніть стару дублянку таким чином, щоб хутро було назовні. Потім прикрасьте свою голову невеликими ріжками або одягніть перуку. Далі зав'яжіть на собі кілька різнокольорових стрічок.
3
Візьміть з собою конфетті і серпантин, щоб створити веселе, святковий настрій.
4
Ідіть по дворах і за допомогою недовгих пісеньок бажайте господарям щастя, процвітання і добробуту у новому році. Найкраще заздалегідь продумайте текст пісеньки. Можете скористатися готовими пісеньками-колядками. Їх можете знайти в інтернеті.
5
Вивчіть напам'ять всі пісеньки, щоб не забути текст під час його виконання. Коли ви підете колядувати по домівках або квартирах сусідів, то співайте хором і супроводжуйте спів веселими танцями. Адже необхідно провести гідне враження на господарів, щоб вони вас нагородили подарунками. Обсипте їх серпантином і конфетті. Спробуйте захопити їх своєю радістю, а потім запросіть їх продовжити разом з вами колядки.
6
Візьміть з собою пару пакетів або велику сумку, куди ви зможете складати подарунки. Зазвичай дарують солодке печиво, пряники або цукерки. Чим більше ви будете прославляти господарів, тим більше отримаєте від них різної солодкої харчів.
7
Скачайте сніговика на вулиці або влаштуйте снігову битву. Головне, щоб в це розвага змогли бути залучені всі учасники колядки.
8
З'їжте отримані ласощі разом з усіма Коляда. Влаштуйте велике чаювання за одним великим столом.