Як підключити тахометр до генератора. генератор автомобільний підключення w.

Тахометр досить часто використовується для вимірювання швидкості обертання об'єктів, наприклад, для визначення оборотів колінчастого вала або генератора. Практично всі сучасні моделі автомобілів мають вбудований тахометр. Якщо на панелі управління такий прилад відсутній або він несправний, до генератору можна підключити окремий тахометр.
Вам знадобиться
  • - тахометр;
  • - керівництво по експлуатації тахометра;
  • - ізольований провід.
Інструкція
1
Ознайомтеся з принципом роботи тахометра. Більшість електронних та електромеханічних тахометрів зчитують число імпульсів, які надходять на котушку (в бензинових двигунах) або з відповідного висновку, що має маркування "W" (в дизельних двигунах). При однакових оборотах двигуна кількість імпульсів, що йдуть з виведення генератора, приблизно в шість разів перевищує число імпульсів, що надходять на котушку. Якщо ви не впевнені в правильному виборі тахометра, проконсультуйтеся у продавця, чи підійде даний тип для вашого автомобіля.
2
Вивчіть інструкцію з використання тахометра, щоб зрозуміти послідовність дій при установці і схему підключення приладу. Принцип підключення тахометра в більшості випадків наступний: провід чорного кольору йде на «масу», червоний - на «плюс», зелений - на зчитування оборотів вимірюваного пристрою.
3
Якщо автомобіль оснащений електронним блоком управління, зелений провід підключіть на той контакт блоку, від якого імпульс йде на штатний тахометр. Якщо тахометр не передбачений конструкцією автомобіля, знайдіть контакт, від якого висновок йде на діагностичну колодку.
4
Для дизельного двигуна існують спеціальні види тахометрів, які підключаються безпосередньо до генератору. Знайдіть на генераторі клему, марковану буквою "W" і підключіть до неї вхідний провід.
5
Якщо зазначена клемма у генератора автомобіля відсутній, виведіть її попередньо ізольованим проводом. Зніміть генератор і розберіть його. Ви побачите три дроти, що відходять від обмотки до вбудованого випрямителю генератора. До будь-якого з них приєднаєте провід і виведіть його назовні. Зберіть генератор, переконавшись, що новий провід не стосується рухомих деталей.
6
Приєднайте до генератору решта дроти, що йдуть від тахометра, керуючись схемою (див. Малюнок).