Як провести тренінг.

Навчання є важливою частиною робочого процесу. Тренінг можна розглядати як один з методів навчання, який спрямований на отримання нових знань або на вдосконалення вже наявних професійних навичок. Особлива роль відводиться психологічним тренінгам і заняттям, присвяченим створенню та згуртуванню команди.
Інструкція
1
Заздалегідь підготуйтеся до проведення тренінгу. Зв'яжіться з керівництвом компанії і попросіть надати список навчаються співробітників. Обговоріть приблизний час, за яке ви розраховуєте провести тренінг. Якщо навчання планується протягом цілого дня або тижня, враховуйте перерви на обід та кава-брейки. Підготуйте приміщення, в якому буде проходити тренінг, якщо навчання планується на території вашої компанії. Заздалегідь продумайте, який реквізит вам знадобиться. Підготуйте роздатковий матеріал, обов'язково приготуйте чисті блокноти, зошити або аркуші для записів, авторучки.
2
Якщо вам належить проводити «польовий» тренінг, тобто навчання безпосередньо на робочих місцях, заздалегідь домовтесь з керівником персоналу, що навчається про місце проведення тренінгу. Повідомте, який реквізит вам буде потрібно. Якщо вам потрібен комп'ютер або ноутбук для демонстрації презентації, попросіть надати його.
3
Зібравши всіх учасників тренінгу, привітайте їх, коротко представтесь і, якщо тренінг передбачає безпосередню взаємодію учасників один з одним, влаштуйте невелику «розминку», в процесі якої навчаються познайомляться.
4
Розкажіть навчаються про цілі тренінгу, які знання і корисні навички отримають учасники тренінгу. Потім уявіть короткий план навчання, поясніть, як воно буде проходити, які теми будуть порушені, постарайтеся зацікавити учасників найбільш корисною і ефективною практичною частиною навчання.
5
Почніть з теоретичної частини тренінгу, при цьому враховуйте те, що вона не повинна бути занадто затягнутою. По можливості чергуйте теорію з практичними заняттями, прикладами з реального життя. Якщо ви проводите тренінг в магазині або салоні, продемонструйте товар, опишіть принцип його роботи, ключові характеристики. Намагайтеся давати ту інформацію, яку навчаються не зможуть знайти в роздавальному матеріалі, при цьому спирайтеся на власний досвід.
6
Після тренінгу дайте учасникам можливість задати свої питання. Встановіть зворотний зв'язок, нехай навчаються поділяться враженнями, отриманими від тренінгу, скажуть, що конкретно їм сподобалося, що вони хотіли б поліпшити. Обов'язково залиште свої координати, щоб в учасників тренінгу була можливість зв'язатися з вами.