Як навчитися їздити на скейті.

Катання на скейті - дуже захоплююче заняття. Воно дозволяє не тільки розвивати спритність, підтримувати відмінну фізичну форму, а й виконувати ефектні трюки перед глядачами.
Інструкція
1
Знайдіть відповідне місце для тренувань. Вам знадобиться рівна дорога, по якій не їздять машини і дуже рідко ходять люди. Хороший варіант - віддалений куточок парку.
2
Навчіться стояти на скейті . Просто стійте на дошці, не намагайтеся котитися вперед або назад. Обережно переставляйте ноги, балансуйте, звикайте до дошки. Згадайте, якою ногою вам легше штовхати м'яч - саме ця нога буде опорною. Встаючи на скейт, опорну ногу слід розташувати ззаду. Спробуйте встати на дошку, правильно поставивши ноги.
3
Почніть повільно котитися вперед. Для цього потрібно опорною ногою злегка відштовхнутися від поверхні, а потім поставити ногу на дошку. Пробуйте доти, поки не відчуєте рух. Котитеся обережно, намагаючись зберігати рівновагу.
4
Навчіться швидко котитися по рівній поверхні і гальмувати. Щоб трохи уповільнити рух скейта, натиснете опорною ногою на дошку. Якщо вам потрібно швидко зупинитися - опустіть опорну ногу вниз, на землю. Спробуйте також загальмувати, натиснувши опорною ногою на дошку так, щоб передня частина скейта піднялася в повітря, а задня торкнулася землі. Тренуйтеся, поки не освоїте всі способи гальмування.
5
Навчіться повертати на скейті . Спочатку слід потренуватися на місці: поставте одну ногу на хвості скейта, а іншу - на носі. Спробуйте балансувати на задніх колесах, піднімаючи передню частину дошки і злегка похитуючи їй вгору і вниз. Коли навчитеся легко балансувати, спробуйте повертати ніс скейта вправо і вліво. Спочатку наведіть скейт вправо і вліво з допомогою ніг, потім спробуйте повертатися всім корпусом.
6
Спробуйте повернути скейт в русі. Спочатку котитеся повільно і робіть невеликі повороти, потім збільшуйте швидкість руху і робіть все більш різкі і швидкі повороти.