Як вибрати інструмент.

Заняття музикою починаються з вибору підходящого інструмента, який відповідає стилю майбутнього виконання, функції інструмента в ансамблі (якщо ви збираєтеся грати в колективі) і багатьма іншими критеріями. Однак новачкові важко самостійно вибрати інструмент, який йому повністю підійде. Щоб не викидати десятки тисяч на вітер, скористайтеся деякими порадами.
Інструкція
1
Ви навряд чи вже вирішили, на інструменті якої марки будете грати. Але вибір між, скажімо, синтезатором і балалайкою (або ударною установкою і гітарою) вже зробили. Адже ви підете в магазин не один, а з досвідченим другом-музикантом, який грає на тому ж інструменті. А в торговому залі вам не доведеться бігати від гітар до синтезаторів, а потім до скрипок.
2
Визначтеся з сумою, яку хочете витратити на інструмент. Для початкового рівня 15 000 - 20 000 р. буде непогано. Професійні інструменти можуть коштує від 50 000 до 200 000, але витрачатися так поки не потрібно.
3
В магазині почніть перевірку інструментів з огляду. Чи немає де тріщин, якихось шлюбів і дефектів, та й взагалі, чи подобається вам інструмент. Слухайте друга-музиканта, він скаже про переваги інструменту, який вам сподобався. І про недоліки, у тому числі в рамках вашого улюбленого стилю. Зверніть увагу на вбудовані функції інструменту.
4
Помацайте інструмент. Якщо можливо (для гітар, бас-гітар і подібних), візьміть в руки і витягніть кілька звуків. Як вам подобається торкатися до інструменту, до струн, до клавіш? Які ще тактильні відчуття виникають?
5
Якщо інструмент підходить вам і за ціною, і за якістю, купуйте.
Зверніть увагу
В комплект інструментів, як правило, не входять потрібні аксесуари: чохли, підставки для нот, підсилювачі та інше. Озаботьтесь і цими дрібницями.