Як відкрити зони росту.

До 25 років зони зростання людини закриваються, до цього часу він досягає певних розмірів і цей процес зупиняється. Однак людей не завжди задовольняють їх розміри, вони прагнуть збільшити своє зростання. Відкрити зони зростання, або допомогти організму збільшити свої розміри можна шляхом дотримання простих рекомендацій.
Інструкція
1
Збільшити свій ріст можна за рахунок виправлення сутулості. Рідко хто з людей має абсолютно правильну поставу, її виправлення додасть від 3 до 5 см зростання. Придбайте в аптеці пояс від сутулості, це універсальний засіб для виправлення постави в домашніх умовах. Конструкція складається з 4-х пластин і дозволяє врахувати всі індивідуальні особливості фігури. Пояс виконаний з легких матеріалів і практично непомітний під одягом. Щоб вибрати правильний розмір, заміряйте окружність грудей. Носіть пояс по 2-3 години на день і через пару місяців побачите результат. Зростання збільшиться за рахунок зменшення вигинів хребта.
2
Спіть тільки на жорсткій поверхні. Якщо не можете самостійно підібрати ліжко з необхідною для комфортного сну ступенем жорсткості, зверніться до ортопедів. Вони порекомендують мати або спеціальну кушетку для постійного витягнення.
3
Велике значення має інтенсивність обміну речовин. Для його стимуляції додайте в харчовий раціон більше свіжих фруктів, овочів і зелені. Прискорює обмін речовин плавання та біг підтюпцем. Введіть у щоденну практику годинні пробіжки на свіжому повітрі і відвідуйте басейн 3 рази на тиждень. Для збільшення рівня соматотропіну, природного гормону зростання, приймайте щодня по 150 мг вітаміну С і по 50 мг вітаміну Е, а також препарати цинку.
4
Щодня займайтеся на турніку. Використовуйте «віси» з обтяженням, при цьому м'язи повинні бути максимально розслаблені. Дозуйте масу обтяжень і час вправ по самопочуттю. Не варто навантажувати себе надмірно, такий фанатизм загрожує негативними наслідками. Чергуйте заняття на турніку з іншими вправами на розтяжку хребта, стежте за тим, щоб навантаження було розподілено рівномірно на всі відділи. Використовуйте методику вправ, що розтягують і дієту, і результатом ваших зусиль через 2-3 місяці стане збільшення зростання на кілька сантиметрів.