Як відкрити своє виробництво мила.

Популярність мила ручної роботи кожним днем зростає, а в продажу з'являються все нові й нові, вражають своєю різноманітністю зразки цієї продукції. Отримати вхідний квиток на цей ринок може всякий, хто володіє оригінальним смаком або вдається до послуг професійного дизайнера.
Вам знадобиться
  • - оригінальні рецепти виготовлення мила;
  • - приміщення близько 50 метрів площею;
  • - потужна електрична піч;
  • - металеві ємності для варіння мила;
  • - дерев'яні форми для відливання мила.
Інструкція
1
Зберіть якомога більшу кількість рецептів мила - використовуйте всю інформацію, яку тільки зможете знайти у відкритому доступі. Хороший результат може дати пошук рецептів на англомовних веб-сайтах - індустрія художньо оформленого мила на Заході розвинена надзвичайно, і запозичувати досвід можна у своїх іноземних колег. Головне - мати в своєму арсеналі хоча б частину рецептів, які ще не стали відомі вашим численним конкурентам.
2
Орендуйте приміщення близько 50 квадратних метрів, щоб обладнати в ньому виробничу зону та склад для зберігання готової продукції. Приміщення має бути підключено до водопостачання та електромережі, інженерних комунікацій підвищеної потужності для виробництва мила не буде потрібно.
3
Обзаведіться обладнанням для виробництва мила - електричної плитою, кількома великими металевими ємностями (каструлями, чанами від 10 літрів місткістю), дерев'яними формами для відливання готових шматків мила. Також вам знадобиться регулярно сировина для варіння мила - мильна основа, ефірні масла і ряд інших інгредієнтів у відповідності з тими рецептами, які ви обрали. Деякі необхідні для вас компоненти завозять з-за кордону, і справу доведеться мати з оптовими постачальниками.
4
Знайдіть чотирьох змінних працівників - двох варщик і двох пакувальників мила, працюючих попарно. Якщо ви збираєтеся працювати на перспективу, постійно розробляючи нові моделі і збільшуючи масштаби свого виробництва, знайдіть також дизайнера, який візьме на себе креативну складову в роботі. Бухгалтер на постійній основі вам може і не знадобитися; достатньо буде звернутися до постачальників відповідних аутсорсингових послуг.