Як оформити маленьку прихожу. дзеркальні шпалери в маленькому передпокої.

Перше враження від квартири гості отримують саме при вході, а тому не перетворюйте вашу крихітну передпокій в коробку, забиту сумками, взуттям, верхнім одягом, ящиками незрозумілого призначення і громіздкими шафами. І саме маленьке приміщення може бути по-справжньому затишним і елегантним.
Інструкція
1
Найчастіше зустрічається вузька маленька передпокій, в яку виходять двері кухні, туалету та ванної. У цьому випадку вам доведеться забути про встановлення шафи-купе. При всій своїй зручності ця річ - не для вас.
2
Розташовуйте місця зберігання вище лінії погляду. Зробіть під стелею довгі закриті полиці. Нехай вони будуть пофарбовані в світлі неяскраві відтінки. Обов'язково передбачте зручні дверцята. Не створюйте класичні радянські антресолі глибиною в півтора метра. Все одно ніхто не знає, що ховається в їхніх надрах. Ідеальна глибина полиць - 40-50 см. Цього достатньо щоб розмістити на зберігання величезну кількість речей, а передпокій буде здаватися більше.
3
Меблі-трансформер - ідеальний вибір для невеликих приміщень. Дзеркало, за яким ховається шафка для всяких дрібниць, банкетка, всередині якої зберігаються засоби по догляду за взуттям, - зроблять вашу передпокій комфортною і затишною.
4
Щоб візуально розширити обсяг передпокою, використовуйте дзеркала. Зробіть одну стіну повністю дзеркальною, якщо такої можливості немає, обмежтеся великим підлоговим дзеркалом. Відбите світло з кімнат буде робити вашу передпокій більш світлою і просторою.
5
Одне з головних правил декораторів - не використовувати великі і яскраві елементи в тісних приміщеннях. Відмовтеся від шпалер з великим малюнком і темної громіздких меблів в ретро-стилі. Кращий вибір - однотонні світлі шпалери і легка сучасні меблі.
6
Для маленької прихожей протипоказана корпусні меблі з глухими дверцятами. Ідеальний варіант - відкрита вішалка для одягу тумба під дзеркало. Сучасна меблева промисловість пропонує величезний вибір подібних комплектів.
7
Дуже важливо забезпечити в передпокої хороше освітлення. Тьмяна лампочка перетворить маленьку передпокій у справжню печеру. Гарне верхнє освітлення доповніть окремої підсвічуванням для дзеркала. Якщо ви повісили в передпокої якусь картину, можна додати спрямовані на неї світильники.
8
Тісна приміщення - не місце для декораторських витребеньок. Незвичайні дизайнерські речі вимагають достатнього простору, щоб показати себе у всій красі. Єдине, чим можна прикрасити передпокій маленького розміру, - офорт або цікава репродукція. Уникайте масивних рам під старовину.
9
Тісний передпокій часто здається ще більш маленької через величезної кількості всіляких дрібниць, що лежать, де тільки можна. Додайте тримачі для парасольок, гачки для сумок і полички для потрібних дрібниць до стіни біля дзеркала. Цим ви заощадите небагато місця і позбавитеся від безладу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kR7XGxtf6jM