Як передати файл через блютуз в айФоні. Як передавати фото через блютуз в iphone.

Блютуз - це технологія, що дозволяє передавати або отримувати різні файли абсолютно безкоштовно, використовуючи радіохвильові частоти. Така опція присутня і в телефонах стандарту iphone. Єдиний мінус цієї технології - радіус дії, він обмежується десятьма метрами.
Інструкція
1
Зайдіть в меню свого мобільного телефону. Відкрийте то додаток, на якому знаходиться файл. Наприклад, якщо це фотографія - «Фото», якщо аудіофайл - «Музика» і т.д.
2
Розгорніть файл, доторкнувшись пальцем або стилусом по екрану. Ще раз натисніть на зображення. Знизу в правому кутку з'явиться параметр «Функції» - клікніть по ньому. Із списку, виберіть «Передати» і «Через Bluetooth».
3
Перед вами відкриється список раніше парних пристроїв. Як правило, вказується найменування телефону або ж просто його модель, наприклад, NocC6. Якщо ви не знайшли потрібного адресата, натисніть «Пошук». Система автоматично почне шукати всі активні пристрої, що знаходяться в радіусі 10 метрів. Знайдіть потрібного адресата і натисніть «Передати».
4
Після цього на телефон одержувача прийде запит з підтвердженням прийняти дані. Часом необхідно вести пароль; він повинен відповідати тому цифровому коду, який раніше вводив відправник (за замовчуванням це 0000).
5
Якщо ви хочете передати кілька файлів одночасно, зробіть позначки. Для цього відкрийте носій, зайдіть в папку, наприклад, «Фото». У нижній частині екрану ви побачите рядок, де буде зображення галочки - натисніть на неї. Потім, торкаючись зображення, виберіть потрібні вам файли (вони позначатимуться галочкою).
6
Натисніть на пункт «Функції», клікніть на «Передати» і «Через Bluetooth». Виберіть одержувача та надсилайте.
7
Після того як файли передані, відключіть Bluetooth, оскільки витрата акумулятора при активному параметрі здійснюється швидше. Також ви вбережете вам телефон від шахраїв, які передають віруси допомогою Bluetooth.
Корисна порада
Ви можете задати ім'я свого телефону. Для цього зайдіть в меню, виберіть вкладку «Параметри», потім «Зв'язок», знайдіть пункт Bluetooth. У списку, знайдіть «Ім'я телефону», клікніть по ньому. Перед вами відкриється вікно, де вам потрібно буде ввести ім'я і натиснути «Ок».