Як підібрати електростанцію.

Все більше людей облаштовують свої будинки і дачі електростанціями. Вони досить компактні і прекрасно справляються із завданням постачання електрикою вдома, коли центральна електромережу раптово виявляється знеструмленій. Дуже важливо грамотно підійти до питання вибору станції.
Інструкція
1
Основу електростанції становить генераторний агрегат, що з електрогенератора і дизельного або бензинового двигуна. Найголовнішу функцію в роботі електростанції виконує генератор, оскільки саме він оснащений системою подачі повітря, запуску, охолодження та ін.
2
Перш ніж придбати електростанцію , подумайте, для яких цілей вона потрібна, скільки і які споживачі енергії до неї будуть підключені. Щоб споживання великої потужності не привело до перевантаження генератора і виходу його з ладу, з'ясуйте, яка потужність у приладів, які будуть підключені до станції.
3
Особливу увагу зверніть на прилади, що мають електромотори, наприклад, насоси, холодильники і т.п. Якщо ви плануєте підключати до електростанції подібні пристрої, зупиніть свій вибір на більш потужному обладнанні, оскільки для запуску електромотора необхідна потужність, в три рази перевищує номінальну.
4
Підрахуйте, скільки потужності потрібно, потроївши показник номінальної потужності електроприладу з найбільшим мотором, і, додавши до нього значення потужності решти споживачів, які працюватимуть одночасно. Також врахуйте, що мотори деяких електроприладів (наприклад, холодильників), можуть включатися одночасно. В даному випадку потрібно в першу чергу підключити до генератора самий потужний прилад, потім - наступний за потужністю і так далі. Отриманий показник потужності збільшіть на 10%. Генератор такої сили підійде найкращим чином.
5
Для дачі і будинки найбільше підходять міні-електростанції, оскільки вони компактні і витрачають мало палива. Силові генератори в основному купують для електропостачання великих споживачів. За призначенням обладнають спеціальні станції для освітлення будмайданчиків і господарських об'єктів. Для заряду акумуляторних батарей застосовують зарядні генератори, оснащені спеціальним електроустаткуванням і агрегатами постійного струму.