Як включити новий iPhone. новий айфон Як завантажити.

Використання нового iPhone передбачає попереднє виконання активації мобільного пристрою. Оператори «великої трійки» ("МТС", "Білайн" і "МегФон") надають цю послугу, але процедура активації може бути здійснена користувачем і вручну.
Вам знадобиться
  • - iTunes;
  • - з'єднувальний кабель, що входить в комплект поставки.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що на комп'ютері встановлена остання версія програми iTunes, необхідна для виконання процедури активації iPhone, а мобільний пристрій заряджена.
2
Переконайтеся, що комп'ютер має доступ в інтернет і з'єднання активно.
3
Вставте SIM-карту в iPhone і підключіть мобільний пристрій до комп'ютера за допомогою з'єднувального кабелю, що входить в комплект поставки, що має USB-роз'єм і спеціальний роз'єм для dock.
4
Дочекайтеся автоматичного визначення підключеного мобільного пристрою програмою iTunes і появи екрану «Підключення до iTunes» на iPhone.
5
Підтвердіть запуск процесу активації в діалоговому вікні програми iTunes і дочекайтеся появи серії екранів для збору інформації, необхідних для здійснення процедури.
6
Вкажіть дані свого облікового запису iTunes у відповідних полях нового діалогового вікна запиту і дочекайтеся появи повідомлення «Ласкаво просимо в телефон».
7
Підтвердіть свою згоду з умовами ліцензійної угоди про використання програмного забезпечення iPhone натисканням кнопки «Приймаю» та натисніть кнопку «Відправити» для завершення операції активації мобільного пристрою.
8
Дочекайтеся автоматичної активації всіх функцій iPhone і виконайте синхронізацію необхідних даних мобільного пристрою з комп'ютером.
9
Переконайтеся в працездатності телефону виконавши тестовий дзвінок на будь-який номер і виконайте настройку мобільного пристрою у відповідності зі своїми вподобаннями.
10
Скористайтеся можливістю дистанційної активації iPhone, наданої останніми версіями iOS5 без необхідності підключення телефону до комп'ютера.