Як вибрати хорошу пароварку.

Різноманітність кухонної техніки допомагає господині економити час на приготування їжі, дозволяючи створювати смачні та корисні страви. Одним з таких приладів є пароварка, часто незамінна в сім'ях з маленькими дітьми і необхідна тим, хто хоче вести здоровий спосіб життя. Щоб не помилитися з вибором при покупці, потрібно знати основні характеристики моделей заздалегідь.
Інструкція
1
Перед тим як вибрати пароварку , зверніть увагу на потужність моделі. Чим вона більша, тим швидше буде готувати прилад, і тим більшу кількість електроенергії він споживатиме.
2
Важливу роль грає система управління. У більшості моделей вона механічна, але є пароварки з електронним керуванням і електронним дисплеєм. Останні мають більшу кількість режимів, але частіше виходять з ладу. Крім того, електронне управління збільшує вартість пароварки.
3
Гарна пароварка може мати від однієї до трьох чаш. Подумайте, як часто і в якій кількості планується готувати. Для великої родини необхідно три чаші, а для маленької можна обійтися і меншою кількістю. Пам'ятайте про те, що кількість чаш впливає на час приготування, так як потужність і температура пара, що досягає верхньої чаші, найнижча.
4
Зверніть увагу на форми чаш. Якщо вони однакові, то це не надто зручно для зберігання, зате дозволяє міняти їх місцями в процесі приготування, коли в нижньому контейнері їжа вже готова, а в верхньому немає. З чашами різного діаметру такий спосіб неможливий. Зате вони займають меншу площу при зберіганні, так як вставляються одна в іншу.
Зверніть увагу
Переваги пароварки в тому, що готувати в ній можна навіть в тому випадку, коли в будинку нікого немає. Необхідно лише закласти в чаші необхідний набір продуктів і виставити відповідний режим. Вимкнеться пароварка автоматично (як і у випадку википання води). Такими функціями оснащені всі пароварки.
Корисна порада
Універсальної відповіді на питання про те, яку пароварку вибрати, бути не може, так як смак у кожної людини індивідуальний, так само як і матеріальні можливості. В цілому має сенс при покупці орієнтуватися на товари відомих виробників, які протягом багатьох років створюють кухонну техніку і домагаються її вдосконалення.