Як годувати маленьких цуценят.

Зростання цуценя є найважливішим періодом в його житті. В цей час відбувається формування кісткової і м'язової маси, закладається правильну будову всіх систем організму. Потреби малюка у вітамінах і різних мінеральних речовинах значно перевищують потреби дорослого собаки. Розвиток цуценя в першу чергу залежить від достатнього і своєчасного годування. Для того щоб він виріс міцним і сильним, його потрібно правильно годувати, враховуючи індивідуальні особливості тварини.
Інструкція
1
При годуванні маленького цуценяти необхідно пам'ятати, що процес обміну речовин у нього відбувається дуже швидко, тому потрібно годувати його часто, але маленькими порціями.
2
Найпершою їжею для малюка є молоко і ріденькі кашки. У кожну порцію молока додавайте мед, але зовсім трохи. Порція для цуценяти повинна бути не більше трьох столових ложок за один прийом їжі, з віком її необхідно збільшувати.
3
Годувати цуценя потрібно п'ять-шість разів на день. Чи не привчайте його їсти ночами, навіть якщо він сильно пищить. Необхідно встановити режим харчування і намагатися годувати малюка в один і той же час. Тоді його шлунок привчиться працювати в певні години, і вам буде простіше привчити цуценя до туалету.
4
Після 3-х місяців в раціоні повинні переважати м'ясні супи, овочі і фрукти. Корисно в невеликій кількості давати сире і варене м'ясо. Його необхідно гарненько розім'яти і давати цуценяті максимум однієї чайної ложки в день.
5
Молочні годування можна скоротити до двох разів на день. Привчайте цуценя до вівсяним пластівців, заварюйте їх м'ясним бульйоном або молоком.
6
Корм слід урізноманітнити. Дуже корисно годувати цуценя рибою, попередньо видаливши з неї всі кістки. Ніколи не годуйте його пташиними або рибними кістками. Не можна давати малюкові варену картоплю, бобові, додавати в їжу спеції, так як все це може привести до порушення травлення.
7
Додавайте в їжу яйця в сирому вигляді. Слід давати не більше двох яєць на тиждень. Замість солодощів балуйте малюка родзинками, чорносливом або курагою в невеликій кількості.
8
Чашку з їжею ставте на десять-п'ятнадцять хвилин. Потім її слід прибирати до наступного годування. У цуценя повинна завжди бути окрема миска з чистою водою.
9
Все чашки з їжею і питвом повинні стояти на височині в залежності від зростання собаки. Висота повинна бути такою, щоб під час їжі щеня не захлинувся.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vM9KA9GkgsU
Корисна порада
Ніколи не перегодовуйте цуценя. Не давайте йому частування зі свого столу, це може погано позначитися на його травленні.