Як підключити Xbox 360 Elite до інтернету. Як підключити інтернет на xbox 360 Мегафон.

Однією з можливостей ігрової приставки Xbox 360 Elite є підключення до інтернету. За рахунок цього стає доступною гра по мережі з будь-якими суперниками. Щоб здійснити підключення консолі до інтернету, скористайтеся одним з декількох способів.
Інструкція
1
Перший варіант полягає в підключенні ігрової приставки безпосередньо до інтернет-кабелю. В Xbox 360 маються інтегрована мережева карта і набір драйверів, необхідні для роботи. Витягніть кабель, який підключений до мережевої карти комп'ютера, і вставте його у відповідний роз'єм ігрової приставки. Після цього виконайте наступні дії в Xbox 360: «Мій Xbox" -> "Параметри системи» -> «Параметри мережі» -> «Перевірити підключення до Xbox Live». Якщо зв'язку з інтернетом немає, перевірте настройки мережі. Для цього виберіть «Мій Xbox" -> "Параметри системи» -> «Параметри мережі» -> «Змінити настройки». Однак у цього способів підключення є свій мінус - відсутність доступу до інтернету на ПК.
2
Другий варіант - підключення консолі за допомогою комп'ютера. В цьому випадку робота з інтернетом буде доступна для кожного з пристроїв. Встановіть другу мережеву карту в системний блок комп'ютера. Підключіть до неї Xbox 360 Elite за допомогою поставляється в комплекті кабелю.
3
Далі на комп'ютері виберіть «Пуск» -> «Панель управління» -> «Мережеві підключення». У вікні будуть відображені два підключення: перше - комп'ютера з інтернетом, друге - комп'ютера з ігровою консоллю. Відкрийте властивості другого підключення і в розділі TCP/IP вкажіть IP-адресу 192.168.0.1, маску підмережі 255.255.255.0. Збережіть зміни. В Xbox 360 Elite виберіть «Мій Xbox" -> "Параметри системи» -> «Параметри мережі» -> «Змінити настройки» і вкажіть ті ж значення.
4
Третій варіант - підключення ігрової приставки Xbox 360 Elite за допомогою роутера. Для цього один кінець мережевого кабелю підключіть до приставки, а другий вставте у відповідний роз'єм роутера. Якщо ви використовуєте Wi-Fi роутер, підключіть модуль бездротового зв'язку, поставляється в комплекті, до Xbox 360 Elite. Увімкніть його і дочекайтеся, поки з'єднання не буде встановлено автоматично. Якщо потрібно налаштувати його вручну, виберіть «Мій Xbox" -> "Параметри системи» -> «Параметри мережі» -> «Змінити настройки».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=stpwgx65Nz0
Зверніть увагу
Можна скористатися загальним доступом до підключення до Інтернету в системі Windows для спільного використання інтернет-з'єднання на комп'ютері і консолі Xbox 360. З його допомогою і консоль і комп'ютер будуть підключені до Інтернету одночасно.
Корисна порада
Найзручнішим способом, як xbox 360 підключити до комп'ютера і інтернету, є підключення через роутер. У «Мережевих підключеннях» необхідно визначити, яке з підключень відповідає за мережеву карту, до якої приєднаний Xbox 360. Цьому підключенню потрібно дати ім'я, щоб уникнути подальшої плутанини. Для редагування параметрів самого мережевого підключення консолі потрібно зайти в «Властивості мережевого підключення».