Як зашити стеля пластиком.

Пластикові стелі досить популярні, оскільки дозволяють приховати наявні дефекти і отримати гладку й рівну поверхню без особливих турбот. Вони ідеально підходять для кухонь, коридорів, приміщень ванни й туалету, балконів і лоджій. Монтаж пластикових стель має свої особливості, але здійснити його не так вже й складно.
Вам знадобиться
  • - пластикові панелі;
  • - фінішні куточки;
  • - рейки;
  • - степлер;
  • - скоби;
  • - дриль;
  • - ножівка;
  • - шурупи.
Інструкція
1
Перед тим як обшивати стелю пластиком, потрібно створити каркас, на який і будуть кріпитися панелі. Для цього візьміть рейки товщиною 2,5-3 см, відріжте довжину, відповідну відстані між двома стінами приміщення. Рейки розміщуватимуться перпендикулярно напрямку кріплення панелей на відстані не більше 50 см один від одного. Рейки кріпите на шурупи з дюбелями, розмір яких повинен бути на пару сантиметрів довше, ніж товщина самої рейки.
2
Після того як каркас готовий, по краях паралельно один до одного прибийте до рейок два куточка. Візьміть першу панель, вставте її бічну частину в стартовий куточок, а краї - у вже закріплені профілі. Прибийте скобами кріпильну планку панелі до дерев'яних брусів. Бажано використовувати саме скоби, так як капелюшки цвяхів мають дуже маленьку площу і не будуть утримувати панель. Якщо ж взяти кріплення з великими капелюшками, то вони будуть перешкоджати вставці наступній панелі.
3
Коли перша панель закріплена, вставте в пази наступну і також прибийте до рейок скобами. Для того, щоб панель легше вставлялася в профілю, її необхідно трохи вигнути на себе. Продовжуйте так аж до кінця приміщення. Найважче працювати з останньою панеллю. Її ширина повинна відповідати розміру між стіною і кріпильної планкою передостанній панелі. Обрізати панель можна лобзиком або дрібної ножівкою. На край надаватися фінішний куточок, після чого панель просто вставляється в пази, що не закріплюючись. На цьому обробка стелі пластиком буде закінчена.
Корисна порада
Напрямок розташування панелей може бути будь-яким; найчастіше його підбирають залежно від розміру приміщення, в якому робиться стеля з пластика таким чином, щоб довжини панелей вистачало від одного кута приміщення до іншого. Саме тому дуже великі приміщення панель не обробляють, так як стикувати їх один з одним не надто красиво.