Як зробити волосся менш жирними.

Надмірна жирність волосся обумовлюється діяльністю сальних залоз шкіри голови. Це робить негативний вплив на зовнішній вигляд, роблячи волосся неохайними практично відразу ж після миття. Повністю позбавитися від зайвого жиру неможливо, але зменшити його кількість цілком реально, застосовуючи домашні засоби по догляду за собою.
Вам знадобиться
  • - гірчиця;
  • - жовток яйця;
  • - оцет;
  • - лимонний сік;
  • - простокваша;
  • - картопля;
  • - житній хліб.
Інструкція
1
У першу чергу бажано звернути увагу на те, у зв'язку з чим волосся стали жирними. Наприклад, взимку подібний стан нормально і обумовлено носінням головних уборів. В даному випадку просто необхідно частіше мити волосся . Іноді можна почути, що щоденне миття ще більш посилює діяльність сальних залоз, але на практиці це думка нічим не підтверджується. Тому мийте голову так часто, як цього вимагає стан волосся, але тільки шампунем, відповідним їх типу.
2
Якщо фабричні шампуні не допомагають, спробуйте приготувати засіб для миття волосся, що знижує їх жирність самостійно. Для цього змішайте чайну ложку порошку гірчиці з яєчним жовтком і нанесіть на шкіру голови. Даний склад добре очищає.
3
Перед миттям волосся наносите на голову маски, що включають в себе інгредієнти, які зменшують активність сальних залоз. Найпростіша маска - це суміш кислого з двома ложками картопляного соку. Чи не менше корисний житній хліб, вимочений у воді, але даний склад не дуже зручний для власниць довгого волосся.
4
Зменшити жирність волосся за один день не вийде, будь-які процедури повинні проводитися комплексно. Спробуйте щодня протягом місяця втирати в шкіру голови сік алое. Допускається використання його в чистому вигляді або ж настояну на спирту. Дана маска не тільки зменшує жирність, а й стимулює ріст волосся.
5
Після миття обполіскуйте волосся кип'яченою водою, в якій розчинені пара ложок оцту або лимонного соку. В якості ополіскувача можна використовувати відвар ромашки. Ці кошти допоможуть знизити рівень кислотності шкіри і знизити вироблення сала, а також додадуть блиск волоссю.
Корисна порада
Для того щоб волосся виглядали менш жирними, необхідно правильно їх розчісувати. Чим рідше гребінець стосуватиметься голови, тим менше шкірне сало буде розноситися по самим волоссю.