Як записати кліп.

Зняти справжній кліп - мрія багатьох початківців виконавців. При умінні користуватися камерою і комп'ютерними графічними програмами зробити власний музичний шедевр під силу кожному.
Інструкція
1
Хороший кліп починається з розробки сценарного плану. Як правило, він оформляється у вигляді таблиці з трьома стовпцями: "Текст", "Відео" і "Аудіо". Розпишіть посекундно всі дії, які повинні будуть відбуватися у вашому кліпі, тоді при зйомках вам не доведеться ламати голову над змістом картинки і послідовністю кадрів.
2
Після написання сценарного плану необхідно підготувати обладнання і знімальний майданчик. Якщо ви плануєте зняти аматорський кліп, то можна скористатися звичайної домашньої камерою. Якщо у вас в планах просування відео в інтернеті і на телебаченні, то краще запросити досвідченого оператора з професійною камерою. Плануючи зйомку пам'ятайте, що оператору потрібно заздалегідь ознайомитися зі змістом сценарію, щоб обговорити всі незрозумілі моменти і узгодити остаточний варіант картинки.
3
Перед зйомкою перевірте, щоб герої кліпу відповідали передбачуваному образу, весь реквізит був підготовлений, а апаратура перевірена і заряджена. Тільки після такої ревізії можна починати зйомки, інакше виправлення неправильного макіяжу або пошуки мікрофона можуть не тільки загальмувати дію на майданчику, а й грунтовно зіпсувати настрій всім учасникам.
4
Після того, як відеоматеріал буде відзнято, необхідно приступити до монтажу. Хочете спробувати свої сили? Тоді необхідно ознайомитися з літературою про правила монтажу, а також мати уявлення про роботу в таких програмах, як Adobe Premiere Pro, Studio Launcher, AV Video Morpher та інші. Також можна найняти професійного монтажера, який зверстає ваш кліп якісно і швидко.
5
Після монтажу готовий кліп можна нарізати на болванки з обкладинкою, яку також можна придумати і зробити самостійно за допомогою будь-яких графічних програм. Після цього кліп можна показувати друзям і близьким, або відправляти потенційним продюсерам.
Корисна порада
1. Якщо ви сумніваєтеся в правильності сценарного плану, то можна проконсультуватися з професійними режіссерамі.2. Знайти професійних режисера або оператора можна на місцевому телебаченні. Ви отримаєте професійну пораду, а майстри своєї справи можливість підробити.
Якщо ви не уявляєте своє життя без відеоігор, завойовуєте почесні віртуальні звання в іграх і хочете ділитися своїми успіхами з друзями і знайомими, то вам варто задуматися про те, як навчитися записувати ролики ваших перемог на комп'ютер. Після запису таких роликів будь-який ваш друг або знайомий буде в курсі ваших перемог. Про те, як записувати такі ролики , читайте далі.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Fraps.
Інструкція
1
Для виконання цих цілей вам знадобиться невелика програма Fraps. Вона служить для захоплення зображення з екрану в будь-якому додатку, з подальшим збереженням у вигляді графічних файлів або відеоролика. Процес запису відбувається наступним чином: включення програми - включення гри - натискання гарячої клавіші - повторне натискання гарячої клавіші для зупинки запису - перегляд запису.
2
Після запуску програми зайдіть в розділ налаштувань, натиснувши на кнопку «FRAPS: Вкладка 99FPS». Тут вас повинні зацікавити 2 надбудови: - Overlay hotkey - призначення гарячої клавіші, що дозволяє змінювати спосіб відображення кадрів або індикатора записи; - Overlay corner - вибір кута екрану, в якому буде відображатися значення Overlay.
3
На вкладки Movies находтся наступні параметри: - Folder to save movies in - вкажіть шлях збереження відеороликів; - Video Capture Hotkey - призначення гарячої клавіші запуску запису відео; - Частота кадрів - виберіть підходяще значення (від 25 до 30). Варто відзначити, що збільшення частоти кадрів призведе до збільшення обсягу отриманого файлу; - Дозвіл відео - підберіть необхідний дозвіл для відображення вашого відео у відеоролику (Full-size і Half-size). Для економії місця на жорсткому диску, необхідно вибирати більш низький дозвіл; - Record sound - опція служить для одночасного запису відео та аудіо; - Detect best sound input - визначення аудіопристрої.
4
Після настройки і запуску програми, натисніть мишкою 2 рази по ярлику вашої гри. В підходящий для вас момент натисніть клавіші на клавіатурі для запуску відеозапису. Для завершення запису скористайтеся тим же поєднанням клавіш. Перейдіть в папку збереження відео.