Як навчитися швидко малювати. Швидко намалювати картину.

Палка, палиця, огірочок - вийшов чоловічок! Ці слова знайомі кожній людині, адже в дитинстві з них починалося наше знайомство зі світом малюнка. Дитинство пройшло, уроки образотворчого мистецтва залишилися позаду. Проте, професійні художники кажуть, що при бажанні навчитися добре малювати можна в будь-якому віці!
Інструкція
1
Для того, щоб навчитися швидко і красиво малювати, потрібно, насамперед, навчитися перемальовувати. Виберіть красиву картинку, враховуючи її складність. Приміром, якщо в якості зразка ви візьмете картину Шишкіна, то відтворити її вам навряд чи вдасться. Відмінно підійдуть малюнки з дитячих розмальовок.
2
Візьміть олівець і спробуйте скопіювати картинку. Вийшло? Тоді ускладнити завдання і перевернемо рисунок вгору ногами. При такому тренуванні важливо не тільки відтворити картинку, але і зрозуміти закономірність, за якою складаються лінії.
3
Для наступної вправи вам знадобитися якийсь простий предмет. Приміром ваша власна рука або яблуко. Уважно роздивіться зразок, а потім спробуйте намалювати його на папері. Якщо вийшло схоже, то ускладніть задачу і намалюйте цей же предмет по пам'яті. Для закріплення навички слід спробувати намалювати цей же предмет із закритими очима. Схоже вийшло?
4
Для того, щоб виведення красивих ліній стало для вас звичним, необхідно постійно тренуватися. Змальовувати сподобалися вам картинки, намагайтеся намалювати предмети, які вам подобаються. Використовуйте різні техніки. Приміром, намалюйте одне і те ж яблуко за допомогою звичайного олівця, фломастера або гуаші.
5
Поступово ускладнюйте собі завдання - малюйте різними кольорами, використовуйте півтони і тіні.
6
Швидко освоїти науку малювання допоможуть і книги, в яких прописані техніки малюнків, а також рекомендації, які допоможуть новачкові впевнено тримати в руках олівець. Також можна пошукати інформацію в мережі Інтернет або записатися в художню студію, заняття в якій дадуть не тільки початкові навички малювання, але і допоможуть знайти однодумців, які також жадають навчитися образотворчому мистецтву!
Зверніть увагу
Для того щоб зрозуміти, як швидко навчитися малювати, необхідно перш за все пам'ятати, що здатність малювати - це в якійсь мірі руховий навик, як і читання, письмо, водіння автомобіля і т.д. Тобто, стати художником при розвитку цієї навички може кожен, нехай і не великим творцем, як наприклад, Леонардо да Вінчі або Дали, але проте художником!
Корисна порада
Є система навчання малюнку, за допомогою якої можна досить швидко навчитися малювати. Можна одного разу почати свій шлях і далі йти по ньому без його- або допомоги. Але також важливо отримати і практичні годинник, обробити отриману інформацію, пережити її, відчути, зрозуміти сенс, який вона буде вам розкривати поступово.